polomarket

i

Autor: materiały prasowe polomarket

Kolejne nowe i zmodernizowane sklepy POLOmarket

2021-08-13 2:50

Smolec pod Wrocławiem jest kolejną miejscowością w Polsce, w której od dziś dostępny jest POLOmarket. Dzień później sieć otworzy gruntownie zmodernizowany obiekt w Sieradzu (woj. łódzkie).

Komfort codziennych zakupów w POLOmarkecie w Smolcu zapewnią szerokie aleje zakupowe i optymalnie dostosowany układ regałów. Wszystko na powierzchni 650 mkw. Wyposażenie sali sprzedaży, w szczególności nowoczesne systemy chłodzenia, gwarantują najwyższą jakość i świeżość sprzedawanego asortymentu. Supermarket posiada również duży parking, co wpływa na wygodę zakupów. Dzień później, w piątek 13 sierpnia, otworzy się gruntownie zmodernizowany supermarket w Sieradzu. Przeprojektowana i powiększona sala sprzedaży zapewni Klientom większy komfort zakupów. W sklepie zostały wymienione systemy ekspozycyjne m.in.: regał nabiałowy, lada mięsna, cukiernia oraz boksy kasowe. Zmodernizowano również strefę wejścia do obiektu.

ZOBACZ: Biedronka zamyka wszystkie sklepy! Kiedy nie zrobisz zakupów?

Tańczące z promocjami (12.08)

W trosce o środowisko wszystkie nowe i zmodernizowane supermarkety POLOmarket spełniają najwyższe wymagania techniczne dotyczące optymalizacji zużycia energii. W tym celu sieć w swoich obiektach montuje między innymi instalacje fotowoltaiczne, oświetlenie LED, nowoczesne system chłodnicze z odzyskiem ciepła, a tam gdzie jest to możliwe, coraz częściej budynki otaczane są łąkami kwiatowymi. Jak we wszystkich marketach sieci POLOmarket, również w tych w Smolcu i w Sieradzu, Klienci będą mogli zrobić zakupy korzystając z e-sklepu oraz aplikacji. POLOmarket regularnie otwiera nowe i zmodernizowane supermarkety, poszukując jednocześnie nowych lokalizacji.

Sonda
Czy robisz zakupy w Polomarkecie?
Najnowsze