Morsowanie - zalety lodowatych kąpieli

i

Autor: Getty Images

Morsowanie dla przedsiębiorców. Rusza I Zlot PrzedsiębioMorsów

29 stycznia odbędzie się I Zlot PrzedsiębioMorsów w Łazach. To event dla przedsiębiorców, którzy chcieliby pomorsować w doborowym towarzystwie i nawiązać nowe relacje biznesowe. I Zlot PrzedsiębioMorsów to wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie! - Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia – mówi Piotr Huzar, prezes zarządu Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która jest pomysłodawcą i organizatorem eventu i który odpowie na najczęściej pojawiające pytania o to wydarzenie.

Skąd wziął się pomysł na taki event dla przedsiębiorców?

Mieszkamy nad Morzem Bałtyckim, gdzie morsowanie stało się ostatnio czymś naturalnym. To zdrowy i dający tzw. pozytywnego „kopa” energetycznego sposób aktywnego spędzania czasu. Szukając koncepcji na event mający na celu networking ludzi biznesu, postanowiliśmy połączyć go z wejściem do lodowatego Bałtyku. Zależy nam, żeby impreza wiązała się z niezapomnianymi przeżyciami gości oraz z możliwością dobrego spędzenia czasu w towarzystwie innych przedsiębiorców. Osobiście morsuję z wielką radością, ale okazjonalnie.

Kto może wziąć w nim udział? Czy są jakieś ograniczenia?

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca lub menadżer. Poza przełamaniem własnych wewnętrznych obaw nie ma żadnych ograniczeń. Oczywiście osobom, które mają poważne problemy zdrowotne nie polecamy morsowania, ale dla większości z nas jest ono bezpieczne.

Zdrowo, aktywnie, charytatywnie... pomaganie przez morsowanie
Morsowanie

i

Autor: Materiały prasowe

Czy w wydarzeniu mogą wziąć udział nawet początkujące morsy?

Oczywiście. To będzie doskonała okazja, aby po raz pierwszy pod okiem doświadczonych osób sprawdzić, czy to aktywność dla nas.

W jaki sposób będzie zapewnione bezpieczeństwo uczestnikom?

Uczestnicy skorzystają z doświadczenia osób, które wprowadziły w tajniki morsowania setki początkujących adeptów. Każdy dostanie dokładne instrukcje na temat przygotowania się i zachowania po wejściu i wyjściu z wody. Będzie też pod stałą opieką. Na wszelki wypadek na miejscu obecna będzie karetka i medycy.

Sonda
Czy kiedykolwiek morsowałeś/morsowałaś?

Rozumiem, że po morsowaniu przyjdzie czas na networking? Dlaczego warto nawiązywać relacje z przedsiębiorcami z regionu i Polski?

Networking trwać będzie przez cały dzień. Nic tak nie buduje relacji jak wspólne przeżycie czegoś ekstremalnego. Po wyjściu z morza czekać będą na nas banie z gorącą wodą, sauna i inne atrakcje. A wieczorem kolacja i możliwość oficjalnego zaprezentowania swojej firmy. Relacje nawiązywać warto, ponieważ każdy kontakt biznesowy może zaowocować w przyszłości.

Jak stać się morsem? Czy to pomaga zdrowiu? Jak zacząć? To wszystko i nie tylko znajdziemy w książce Ewy Zwierzchowskiej "Morsowanie" (wyd. Harde).

książka morsowanie

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE książka morsowanie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany