Nie przepłacaj za telefon

2012-05-15 4:00

Operatorzy sieci komórkowych wychodzą naprzeciw potrzebom małego biznesu. Nielimitowane krajowe rozmowy ze wszystkimi, nieograniczone SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Internetu to dziś standard

Dzięki dobrze dobranej ofercie przedsiębiorca może nie tylko znacznie usprawnić działanie swojej firmy, ale też sporo zaoszczędzić.

Z badań rynku wynika, że komórki obecne są już w niemal każdym domu, jednak głównym beneficjentem boomu telekomunikacyjnego pozostaje biznes. To właśnie do klientów biznesowych kierują znaczną część swoich ofert polscy operatorzy.

Ryczałt zamiast minut

Operatorzy coraz częściej tworzą oferty w oparciu o opłatę ryczałtową. Wiedzą, że przedsiębiorca musi mieć możliwość przeprowadzenia długiej rozmowy z kontrahentem lub partnerem biznesowym bez ciągłego zerkania na zegarek. Dlatego naliczanie minutowe odchodzi już w przeszłość - teraz jedna opłata powinna mieścić w sobie nielimitowane SMS-y, MMS-y, połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne. Ostatnio na potrzeby te odpowiedział Play, wprowadzając dla małego biznesu ofertę ryczałtową - FORMUŁA 4.0 dla Firm. Operator oferuje w jej ramach nie tylko nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w ramach stałego abonamentu, ale również rozmowy do sieci stacjonarnych. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów można dzwonić np. do urzędów czy firm.

Dane na wyciągnięcie ręki

W świecie nowoczesnych technologii stały dostęp do informacji to podstawa. Liczy się nie tylko samo połączenie, ale również jego prędkość i niezawodność. Nowością są bezpieczne paczki danych gwarantujące szybki i pewny transfer dużych plików, a po osiągnięciu limitu - możliwość dalszego korzystania z Internetu ze zmniejszoną prędkością transferu bez dodatkowych opłat. Internet pozwala też na dostęp do baz danych firmy z dowolnego miejsca. Play w ofercie FORMUŁA 4.0 dla Firm w najniższym abonamencie (65 zł netto) oferuje Pakiet Internet 500 MB przez miesiąc za darmo. Potem można z Pakietu zrezygnować albo wykupić go za 7 zł netto miesięcznie. Ale już w pakiecie za 75 zł netto przedsiębiorca otrzyma 2 GB co miesiąc na cały okres trwania umowy (oferty bez telefonu). Umowa jest podpisywana tylko na rok. Ze smartfonem lub telefonem abonamenty zaczynają się od 85 zł, a czas trwania umowy to 24 miesiące.

Inteligentne rozwiązanie

Smartfon szybko staje się podstawowym narzędziem ułatwiającym życie biznesmenowi. Coraz częściej dostępne w promocyjnych cenach w ofertach dla biznesu inteligentne telefony są nieocenione tam, gdzie większy sprzęt jest zbyt nieporęczny. W rękach doświadczonego użytkownika mogą posłużyć do wyświetlenia prezentacji, notowania czy przeprowadzenia telekonferencji. Tym, którzy już posiadają taki gadżet, operator zapewnia możliwość wykupienia usługi bez aparatu. W Play, wybierając ofertę FORMUŁA 4.0 dla Firm bez telefonu, można mieć abonament już za 65 zł netto. Możliwość tę doceni każdy mały przedsiębiorca.

Czasy sztywnych taryf już się skończyły. Dzięki ofertom z opłatą ryczałtową, takim jak FORMUŁA 4.0 dla Firm w Play, ograniczenia komunikacyjne polskiego biznesu zostawimy wkrótce za sobą.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany