Anna Lewandowska

i

Autor: WBF

Nowość od Anny Lewandowskiej. Do oferty wchodzi Dieta Super Active

2022-03-25 12:29

Anna Lewandowska rozszerza ofertę swojego cateringu dietetycznego. W menu firmy "SuperMenu by Anna Lewandowska" pojawiła się "Dieta Super Active" dedykowana mężczyznom to prawdziwe wsparcie w treningu – wysokobiałkowa, bogata w pełnoziarniste produkty zbożowe, warzywa, owoce, wysokiej jakości mięso i ryby oraz zdrowe tłuszcze.

Dieta Super Active Składa się z 6 posiłków (5 pełnowartościowych dań i koktajlu proteinowego, który jest źródłem aminokwasów wspierających budowę tkanki mięśniowej). Dieta Super Active o zwiększonej kaloryczności jest przeznaczona dla osób o średniej i wysokiej aktywności fizycznej, sportowców, osób chcących zbudować masę mięśniową, ale też dla tych którzy chcą zdrowo przytyć lub utrzymać aktualną masę ciała. Dieta obfituje w dobrze przyswajalne białka (wołowina, wieprzowina, drób, ryby, jajka) będące substratem do budowy tkanki mięśniowej, tłuszcze (oliwa, orzechy, migdały, oleje, masło) oraz węglowodany (ryż, kasza, makaron, pieczywo pełnoziarniste, owoce suszone) będące głównym źródłem energii.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

- W "Supermenu by Anna Lewandowska" także pojawiła się nowość! Szczególnie zadowoleni powinni być panowie, ale nie tylko. To dieta wysokobiałkowa - dla osób bardzo aktywnych fizycznie, sportowców i wszystkich, którzy lubią konkretnie zjeść. No i oczywiście zdrowo - podkreśla Anna Lewandowska.

Wykluczenia:

  •        produkty wysokoprzetworzone
  •        cukier biały
  •        pszenica
  •        surowe mleko krowie
  •        Białko: 25-30%
  •        Tłuszcze: 25-30%
  •        Węglowodany: 40-45%
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany