Pomelo

i

Autor: materiały prasowe Pomelo

Pomelo Health Podcast

Nowy sezon podcastu o zdrowym stylu życia i sekretach długowieczności

2023-11-16 14:11

Catering dietetyczny Pomelo wystartował z nowym sezonem podcastu o zdrowym stylu życia. Seria jest przewodnikiem po nowoczesnych metodach dbania o zdrowie. Każdy odcinek to rozmowa z ekspertem, praktyczna wiedza oraz inspirujące historie, które motywują do zmiany na lepsze.  

Pomelo Health Podcast

W ramach nowego sezonu zostały opublikowane trzy rozmowy ze specjalistkami. Dietetyk kliniczny i psychodietetyk Milena Nosek podzieliła się wiedzą o zdrowych metodach redukcji wagi oraz obaliła liczne mity związane z dietą i odchudzaniem. Marta Mieloszyk - Pawelec, mgr farmacji i ekspertka mikroodżywiania wyjaśniła czym jest mikroodżywianie oraz jaki ma wpływ na nasze samopoczucie i długowieczność. W ostatnim odcinku, dietetyk kliniczny Ania Świtakowska zgłębiła temat kolagenu, jego wpływu na ciało, zdrowie i młodość.

W podcaście Pomelo z inspirującymi gośćmi rozmawia Emilia Łosiewicz - prowadząca Pomelo Health Podcast i COO Pomelo Catering. Emilia, obecna w social mediach jako @emi.lates jest profesjonalną tancerką, instruktorką pilates, a także wnikliwą obserwatorką i propagatorką zdrowego trybu życia. Podcast dostępny jest na głównych platformach streamingowych: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, YouTube i Spreaker.

Pieniądze to nie wszystko Adam Gomoła

QUIZ PRL. Kultowe smaki PRL - tak smakowało dzieciństwo w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Kultowy blok czekoladowy zawierał:
Blok kakaowy
Najnowsze