Elko

i

Autor: MAT. PRASOWE Elko

Patryk Hiczewski dołączył do ELKO Poland

2021-07-25 2:08

Do grona pracowników ELKO Poland dołączył Patryk Hiczewski. Jako Retail Business Development Manager jest odpowiedzialny za poszerzanie współpracy biznesowej i kontakt z dostawcami. Jego wieloletnie doświadczenie pomaga w skutecznym rozwoju polskiego oddziału ELKO.

W ELKO Poland Patryk Hiczewski zajmuje się rozwojem współpracy z największymi detalistami, a także kontaktem z dostawcami. Zgodnie z planem rozwoju firmy w Polsce poszukuje nowych dystrybutorów dla polskich klientów. ELKO pracuje nad pozyskiwaniem nowych, kluczowych partnerów na rynku lokalnym oraz rozwojem zespołu w oparciu o energię i zaangażowanie profesjonalistów.

ZOBACZ: 30 tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku. Premier podał dokładną datę

– Trwają zaawansowane rozmowy z sieciami handlowymi, które są liderami rynku. Równolegle pracujemy nad włączeniem do naszego portfolio globalnych marek i linii produktowych z branży IT i elektroniki użytkowej – mówi Patryk Hiczewski.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Rola technologii

Patryk Hiczewski z branżą elektroniczną i IT jest związany od 16 lat. Swoje doświadczenie budował w takich firmach jak AB S.A., Samsung i Xiaomi. Zarządzał zróżnicowanymi projektami sprzedażowymi m.in. na stanowiskach Sales Managera oraz Key Account Managera. Ukończył trzy kierunki studiów, w tym zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej.

ELKO rozwija się poprzez ciągłe zdobywanie wiedzy i działanie. Profesjonalny zespół dba o wszystkich klientów firmy zgodnie z podejściem #TheProfitIsInTheDetails – zwracając uwagę na szczegóły i wnosząc wartość dodaną do każdej wykonanej usługi. W ostatnim czasie do grona partnerów ELKO Poland dołączył jeden ze światowych liderów w zakresie przechowywania plików Crucial by Micron.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze