Liroy-Marzec

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Liroy-Marzec

Piotr Liroy-Marzec zbiera pieniądze w internecie na nowy biznes. W tle konopie

2021-05-18 12:05

Spółka LiRoyal.pl S.A., stworzona przez Piotra Liroya-Marca, już niedługo wyemituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej. Na sprzedaż będzie seria o łącznej wartości 1 mln euro. Zainteresowanie akcjami spółki wyraził January Ciszewski, przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia. Strony podpisały list intencyjny.

- Pozyskanie tak ważnego inwestora to dla nas gigantyczny krok w przód. To potwierdza, że jesteśmy pewnym, silnym graczem na rynku. Stoi za nami jakość, która wynika z pełnej kontroli procesu produkcji. To gwarantuje, że oferowane przez nas susze, jointy i oleje są najlepszej jakości. Wbrew pozorom, w Polsce jest mnóstwo produktów, które nie są najlepsze. My chcemy wyznaczać najwyższe standardy. Mamy jasno wytyczony plan rozwoju. Chcemy rozwinąć się w Polsce, a następnie ruszyć na podbój rynków zagranicznych. Zaczniemy od Niemiec, bo tam jest ogromny potencjał, a następnie chcemy wejść na kolejne rynki europejskie, a później światowe, w tym USA – mówi Piotr Liroy-Marzec, Prezes Zarządu, współwłaściciel LiRoyal.pl S.A.

January Ciszewski podpisał list intencyjny z LiRoyal 13 maja br. Dotyczy on wsparcia spółki w jej wprowadzeniu na rynek akcji w ramach emisji crowdfundingowej. January Ciszewski, jako inwestor indywidualny, widzi duży potencjał w spółce LiRoyal i jej możliwościach rozwoju. Szczegółowe zasady, zakres oraz warunki finansowe dotyczące współpracy zostaną jeszcze doprecyzowane. 

ZOBACZ: Lukas Podolski zagra na EURO 2020! W jakiej drużynie będzie niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia?

Bartłomiej Misiewicz Superstar. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 125

- Nawiązanie współpracy z LiRoyal wpisuje się w moją strategię, która zakłada inwestowanie w nowoczesne podmioty, które mają duży potencjał do wzrostu. Nie mam wątpliwości, że rynek konopny będzie rósł i to w szybkim tempie. Natomiast Piotr Liroy-Marzec to jedna z ważniejszych osób na polskim rynku konopnym, która dokonała wielu ważnych zmian. Jestem przekonany, że emisja crowdfundingowa LiRoyal wzbudzi duże zainteresowanie. Chcę w niej aktywnie uczestniczyć i być jej beneficjentem – powiedział inwestor January Ciszewski.

Wiesz, gdzie wychował się Liroy? Nie uwierzysz!

Pytanie 1 z 8
Gdzie urodził się Liroy?

- Dzięki temu, że pozyskaliśmy tak istotnego partnera otwierają się przez nami ogromne możliwości. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami, nie tylko takich inwestorów jak January, ale wszystkich osób, które zainwestują w naszą spółkę, odniesiemy sukces. Zresztą już teraz mamy silne fundamenty. W LiRoyal zgromadziliśmy najlepszych ekspertów z branży. To oni, razem ze mną czuwają nad tym, aby dostarczyć najlepszą jakość produktów opartych o konopie Sativa Cannabis L z certyfikowanych upraw – dodaje Piotr Liroy-Marzec.

Twórcami marki LiRoyal są Piotr Liroy-Marzec, Patryk Działkowski oraz Maciej Sagal. Piotr Liroy-Marzec rynek konopny obserwuje i analizuje od 1991 roku. Pełnił funkcję Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej. Jest autorem ustawy legalizującej medyczną marihuanę w Polsce.

Patryk Działkowski w 2016 roku założył spółkę GoldGreen, która niedługo później stała się największym graczem na polskim rynku konopnym i jednym z potentatów w branży na skalę światową. Dziś jest ekspertem w kwestii różnych metod ekstrakcji i dalszego procesowania ekstraktów konopnych. Produkty CBD opracowywane i wytwarzane w fabryce GoldGreen w Magnuszewie znajdują uznanie na rynkach w USA, Chinach i państwach w całej Europie.

Z kolei Maciej Sagal jest właścicielem systemu IT KingAPP®, czyli rozwiązania, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze