Piotr Liroy-Marzec zbiera pieniądze w internecie na nowy biznes. W tle konopie

2021-05-18 12:05
 Liroy-Marzec
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Liroy-Marzec

Spółka LiRoyal.pl S.A., stworzona przez Piotra Liroya-Marca, już niedługo wyemituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej. Na sprzedaż będzie seria o łącznej wartości 1 mln euro. Zainteresowanie akcjami spółki wyraził January Ciszewski, przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia. Strony podpisały list intencyjny.

- Pozyskanie tak ważnego inwestora to dla nas gigantyczny krok w przód. To potwierdza, że jesteśmy pewnym, silnym graczem na rynku. Stoi za nami jakość, która wynika z pełnej kontroli procesu produkcji. To gwarantuje, że oferowane przez nas susze, jointy i oleje są najlepszej jakości. Wbrew pozorom, w Polsce jest mnóstwo produktów, które nie są najlepsze. My chcemy wyznaczać najwyższe standardy. Mamy jasno wytyczony plan rozwoju. Chcemy rozwinąć się w Polsce, a następnie ruszyć na podbój rynków zagranicznych. Zaczniemy od Niemiec, bo tam jest ogromny potencjał, a następnie chcemy wejść na kolejne rynki europejskie, a później światowe, w tym USA – mówi Piotr Liroy-Marzec, Prezes Zarządu, współwłaściciel LiRoyal.pl S.A.

January Ciszewski podpisał list intencyjny z LiRoyal 13 maja br. Dotyczy on wsparcia spółki w jej wprowadzeniu na rynek akcji w ramach emisji crowdfundingowej. January Ciszewski, jako inwestor indywidualny, widzi duży potencjał w spółce LiRoyal i jej możliwościach rozwoju. Szczegółowe zasady, zakres oraz warunki finansowe dotyczące współpracy zostaną jeszcze doprecyzowane. 

ZOBACZ: Lukas Podolski zagra na EURO 2020! W jakiej drużynie będzie niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia?

Bartłomiej Misiewicz Superstar. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 125

- Nawiązanie współpracy z LiRoyal wpisuje się w moją strategię, która zakłada inwestowanie w nowoczesne podmioty, które mają duży potencjał do wzrostu. Nie mam wątpliwości, że rynek konopny będzie rósł i to w szybkim tempie. Natomiast Piotr Liroy-Marzec to jedna z ważniejszych osób na polskim rynku konopnym, która dokonała wielu ważnych zmian. Jestem przekonany, że emisja crowdfundingowa LiRoyal wzbudzi duże zainteresowanie. Chcę w niej aktywnie uczestniczyć i być jej beneficjentem – powiedział inwestor January Ciszewski.

- Dzięki temu, że pozyskaliśmy tak istotnego partnera otwierają się przez nami ogromne możliwości. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami, nie tylko takich inwestorów jak January, ale wszystkich osób, które zainwestują w naszą spółkę, odniesiemy sukces. Zresztą już teraz mamy silne fundamenty. W LiRoyal zgromadziliśmy najlepszych ekspertów z branży. To oni, razem ze mną czuwają nad tym, aby dostarczyć najlepszą jakość produktów opartych o konopie Sativa Cannabis L z certyfikowanych upraw – dodaje Piotr Liroy-Marzec.

Twórcami marki LiRoyal są Piotr Liroy-Marzec, Patryk Działkowski oraz Maciej Sagal. Piotr Liroy-Marzec rynek konopny obserwuje i analizuje od 1991 roku. Pełnił funkcję Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej. Jest autorem ustawy legalizującej medyczną marihuanę w Polsce.

Patryk Działkowski w 2016 roku założył spółkę GoldGreen, która niedługo później stała się największym graczem na polskim rynku konopnym i jednym z potentatów w branży na skalę światową. Dziś jest ekspertem w kwestii różnych metod ekstrakcji i dalszego procesowania ekstraktów konopnych. Produkty CBD opracowywane i wytwarzane w fabryce GoldGreen w Magnuszewie znajdują uznanie na rynkach w USA, Chinach i państwach w całej Europie.

Z kolei Maciej Sagal jest właścicielem systemu IT KingAPP®, czyli rozwiązania, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE