Banknoty

i

Autor: Shutterstock Banknoty

Ponad 280 mln zł czeka na przedsiębiorców z Mazowsza

2017-06-20 18:33

Jeśli mieszkasz na Mazowszu i masz pomysł na biznes, ale brakuje ci środków na jego realizację, zainteresuj się wsparciem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. W jego ramach rozdysponowane zostanie ponad 280 mln zł.

Pieniądze będą przyznawane małym i średnim przedsiębiorcom działającym na Mazowszu w formie pożyczek i poręczeń. Wszystko to w ramach programu „Jeremie 2” organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.

ZOBACZ TEŻ: Na rozwój wydamy 2 BILIONY zł! Strategia Morawieckiego przyjęta przez rząd

Pieniądze przeznaczane są na wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w firmach, jak choćby na wsparcie w nich ekologicznych procesów produkcyjnych oraz efektywnego wykorzystywania zasobów. Pieniądze posłużą także tworzeniu nowych przedsiębiorstw.

ZOBACZ TEŻ: Konstytucja dla biznesu z wieloma błędami. „Sprzeczna z polskim prawem”

Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem finansowym w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, skontaktujcie się bezpośrednio z najbliższym Biurem Regionalnym, gdzie będziecie mogli porozmawiać o możliwościach skorzystania z tej oferty. Listę placówek znajdziecie tutaj >>>

Źródło: rpo.bgk.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze