KFC

i

Autor: materiały Prasowe KFC

Smaczne walentynki w KFC. Sieć serwuje "najsmaczniejszego burgera sezonu"

2020-02-13 1:42

Przez najbliższy tydzień restauracja serwuje burgera, którego głównym bohaterem jest ser. I to nie byle jaki! Limitowany KFC Dream Burger to marzenie podniebienia każdego wielbiciela nieoczywistych połączeń smakowych – przepyszny Grander Cheeser oblany smakowicie roztopionym serem i posypany chrupiącym bekonem - czytamy w komunikacie prasowym.

KFC przekonuje, że jest niewątpliwie jedna z tych marek, która życzenia fanów bierze sobie głęboko do serca. Na bieżąco urozmaica menu w oparciu o opinie swoich gości. Tym razem KFC podjęło wyzwanie najwierniejszych fanów, którzy spróbowali już wszystkich smakowitych kąsków dostępnych w menu i zapragnęli czegoś nieoczywistego - czytamy w komunikacie prasowym firmy.

ZOBACZ KONIECZNIE: KFC tłumaczy się z szokującej zmiany logo firmy! To odpowiedź na reakcję jednego z internautów

„Proszę o jakieś nowe pomysły na ser, to już było” – napisała Angelika. „Wymyślilibiście coś innego” – wtóruje jej Adrian. Kreatorzy smaków i pomysłów w KFC zaczęli się więc zastanawiać: czy ser tych ludzi nudzi? Tak powstał KFC Dream Burger – zbudowany na Grander Cheeserze, podawany z frytkami i oblany wyjątkowym serowym sosem, zachwyci podniebienie niejednego konesera kulinarnego.

Poza doznaniami smakowymi, marka postawiła również na inne przeżycia zmysłowe. Po zamówieniu wymarzonego burgera dostaniesz specjalny zestaw – rękawiczki i fartuszek – aby nic nie przeszkodziło Ci w tym jedynym w swoim rodzaju kulinarnym doświadczeniu. Twoje zamówienie zostanie przyniesione do stolika, a kelner, na Twoich oczach, obleje burgera roztopionym serem i posypie kawałkami chrupiącego bekonu - czytamy dalej.

KFC Dream Burger będzie podawany tylko przez tydzień – w dniach 12–19 lutego. KFC Dream Burger podawany jest w zestawie z frytkami w cenie 34,95 zł (w skład zestawu wchodzą również rękawiczki oraz fartuszek).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Uber Eats i Costa Coffee łączą siły. Bezpłatna dostawa dla klientów w Warszawie

Najnowsze