flixbus

i

Autor: materiały prasowe flixbus

Spore zmiany we Flixbusie. Przewoźnik rusza do Czech, Francji i Belgii oraz wzmacnia siatkę krajową

2020-06-15 16:19

– Już 18 czerwca wystartują nowe międzynarodowe połączenia FlixBusa, głównie dzięki otwarciu granic kilku europejskich państw. Wśród nowych zagranicznych kierunków znajdą się m.in. Praga, Ostrawa, Paryż, Lille czy Bruksela. O kolejne trasy zostanie też wzbogacona siatka połączeń krajowych, w tym o kierunki w północno-wschodniej Polsce.

Po reaktywacji kolejnych połączeń siatka FlixBus Polska obejmie aż 130 miast. Poza nowymi liniami do Czech, Francji i Belgii, dojdą również nowe kierunki w Niemczech (m.in. Monachium), Holandii (m.in. Rotterdam), a także w Polsce, gdzie dodatkowo zwiększy się częstotliwość na głównych korytarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe kierunki na długi weekend i wakacje. FlixBus Polska wznawia kolejne połączenia

– Zainteresowanie podróżami rośnie z tygodnia na tydzień, stąd wznawianie naszych połączeń odbywa się tak dynamicznie. Łącznie w naszej ofercie znajdzie się już ponad połowa kierunków, które były dostępne przed pandemią. W tym znajdują się aż 73 miasta w Polsce, również mniejsze jak Nakło, Żnin czy Kłodzko, więc na nowo włączamy się też do walki z wykluczeniem transportowym – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

 flixbus

i

Autor: materiały prasowe flixbus

Na wszystkich wznawianych połączeniach FlixBusa w dalszym ciągu obowiązują rozszerzone procedury bezpieczeństwa i higieny, uwzględniające m.in. dezynfekcję pojazdów po każdym kursie, obowiązek zakrywania nosa i ust na pokładzie autobusu i obowiązek dezynfekcji rąk podczas wchodzenia na pokład.

Helikopter LPR na centralnym placu Koszalina
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Najnowsze