Akcje Pekao sprzedane za 10,6 mld zł

i

Autor: brak

Startuje pierwsza od lat kampania wizerunkowa Banku Pekao - „Docenisz różnicę”

2017-12-15 10:00

„Docenisz różnicę" to hasło startującej 18 grudnia crossmediowej kampanii reklamowej Banku Pekao S.A. Wcześniej, bo już 14 grudnia, spot reklamowy w kinach na terenie całego kraju będą mogli zobaczyć uczestnicy premierowych pokazów „Ostatniego Jedi" z cyklu „Gwiezdne Wojny".

Głównym zadaniem kampanii jest odmłodzenie i unowocześnienie wizerunku banku tak, by Pekao był postrzegany jako atrakcyjny i nowoczesny dla wszystkich klientów. Bohaterami kampanii są młodzi i dojrzali ludzie, rodziny z dziećmi, mali i średni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele dużych firm, którzy dzięki wsparciu Pekao zrealizowali swoje plany i spełnili marzenia.

Zobacz koniecznie: Ile Morawiecki zarobił na akcjach BZ WBK i ile z tego przekazał na cele społeczne?

- To pierwsza wizerunkowa kampania Banku Pekao od lat. Pokazujemy w niej bank bliski ludziom, pomocny i wspierający biznes. Jestem pewna, że klienci docenią różnicę – mówi Beata Nanasik, Dyrektor Zarządzająca Centrum Komunikacji, Marketingu i Badań Banku Pekao, która nadzorowała prace nad kampanią od samego początku, dodając że „kampania wizerunkowa jest początkiem nowej ery w komunikacji Pekao, który już wkrótce rozpocznie kolejne szeroko zakrojone działania reklamowe pokazujące konkretne produkty. Podobnie jak w przypadku działań wizerunkowych, wielopoziomowość komunikacji będzie naszym znakiem rozpoznawczym".

W kampanii wykorzystano wiele różnych kanałów, dopasowując je do crossmediowej, zintegrowanej komunikacji marketingowej. Intensywna obecność w stacjach telewizyjnych w formule dwóch 30 sekundowych rotujących spotów reklamowych pozwoli Pekao na dotarcie do ponad 23 mln odbiorców, zaś zasięgowe i precyzyjnie targetowane działania w internecie oraz kanałach social media będą widoczne dla ponad 15 mln użytkowników. Nowoczesne podejście do planowania mediów, w tym pierwsza w historii banku kampania na Instagramie, to potwierdzenie faktu, że bank otwiera się na nowe formy promocji i inwestuje w rozwój. Całość działań wspierają także kampanie reklamowe w 240 kinach, prasie oraz kampanie outdoorowe.

Sprawdź też: BZ WBK kupił Deutsche Bank Polska za 1,29 mld zł

Kampanię „Docenisz różnicę" na zlecenie Banku Pekao S.A. przygotowały i realizują: agencje reklamowe McCann Worldgroup oraz The Digitals, studio filmowe Dynamo, domy mediowe MediaCom oraz Sales & More. Reżyserem spotu reklamowego jest Marek Dawid – reżyser, operator, fotografik, autor zdjęć do filmów fabularnych, spektakli telewizyjnych i teledysków. Dawid współpracował przy produkcji filmów dokumentalnych realizowanych dla Channel 4 i BBC. Jest laureatem licznych nagród i konkursów (Crackfilm, Złote Orły, KTR i Yach Film). Kampania wizerunkowa Pekao „Docenisz różnicę" potrwa do połowy stycznia 2018 r. Kontynuacją działań będzie wsparcie reklamowe kampanii produktowych.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze