Super Biznes - Jak dostać pieniądze z Brukseli

2014-07-29 4:00

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców, starających się o zastrzyk unijnych pieniędzy.

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych organizuje spotkania informacyjne dla mazowieckich firm zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy z Brukseli w latach 2014-2020. Wszystkie spotkania będą jednodniowe i zaplanowane są na 1, 7, 12 sierpnia w godz. 10-15. Odbędą się w siedzibie Centralnego Punktu Informacyjnego przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: spotkania@cpe.gov.pl.

Nagroda dla liderów

Świetna okazja do podniesienia prestiżu firmy. Przedsiębiorcy z południowej Wielkopolski mogą wziąć udział w konkursie "Liderzy Innowacyjności Południowej Wielkopolski 2014". Konkurs ma na celu wyróżnienie i wypromowanie właścicieli firm bazujących na fachowej wiedzy, innowacjach, nowoczesnych technologiach oraz działających z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw osób niepełnosprawnych. Firma zasługująca na miano lidera powinna przesłać formularz zgłoszeniowy do 15 sierpnia na adres: ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz. Szczegóły pod numerem telefonu 62 765 60 58.

Światowy kongres biznesmenów w Sopocie

W Sopocie szykuje się wielkie spotkanie biznesowe. Między 1 a 3 października odbędzie się czwarta już edycja Europejskiego Forum Nowych Idei. Ten międzynarodowy kongres środowisk biznesowych zgromadzi ponad 1000 czołowych przedstawicieli świata biznesu, administracji państwowej, kultury oraz nauki z Polski i ze świata. W tym roku hasłem przewodnim spotkania będzie pytanie: "Europa bezpieczna i konkurencyjna - realistyczny cel czy nieosiągalne marzenie? Perspektywa biznesu".

Zobacz: Super Biznes. Hubert Biskupski: Państwowy kapitalizm

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze