Super Biznes: Odpowiedzialność społeczna i finanse

2014-05-27 4:00

Zgodnie z założeniami funkcjonowania SKOK-ów ich celem jest m.in. obsługa ludzi, którzy bywali pomijani w ofercie komercyjnego sektora. W centrum zainteresowania SKOK-ów zawsze pozostawał człowiek. Dlatego też wspierają akcje charytatywne, czego przykładem może być zaangażowanie największej w Polsce SKOK Kasy Stefczyka w działania na rzecz domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także w inicjatywy związane z krzewieniem polskich wartości, jak na przykład włączenie się w realizację serialu "Metr od świętości".

Działania skierowane do ludzi bliskie są misji społecznej przyświecającej wszystkim podmiotom należącym do sektora SKOK. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK, które wraz z TU SKOK Życie SA tworzy markę SKOK Ubezpieczenia, od lat potwierdza swoje zaangażowanie w poprawę świadomości ubezpieczeniowej Polaków.

Zobacz: Super Biznes: Przyszłość spółdzielczych instytucji finansowych

Realizują przedsięwzięcia związane z edukacją, wsparciem polskiej kultury i sztuki, otaczając opieką polskie zabytki. Jednocześnie SKOK Ubezpieczenia, odpowiadając na oczekiwania coraz większej grupy konsumentów, nieustannie poszerzają swoją ofertę, m.in. na płaszczyźnie ubezpieczania grup zawodowych, zapewniając korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Paletę nowych produktów tworzą m.in. Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne "Saltus" i Grupowe Ubezpieczenie na Życie "Vertus".

Innowacyjna oferta SKOK Ubezpieczenia to również produkty skierowane do określonych grup - placówek oświatowych, jak w przypadku ubezpieczenia NNW "Prymus". Specjalnie dla związków zawodowych przygotowane zostało także ubezpieczenie Optimum Związkowiec, a całość ma uzupełnić Pakiet Ubezpieczeń Majątkowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Laborus".

Wiadomości se.pl na Facebooku

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze