Super Biznes:Ważne jest doświadczenie

2014-05-13 4:00

Dariusz Zakrzewski (53 l.), były zawodowy kolarz, właściciel sklepu i serwisu rowerowego Mistral w Białymstoku (woj. podlaskie):

- Przez 19 lat czynnie uprawiałem kolarstwo szosowe. Byłem zawodnikiem polskiej kadry narodowej oraz członkiem pierwszej powstałej w Polsce kolarskiej grupy zawodowej, zaś pod koniec kariery reprezentowałem kluby francuskie. Wykorzystując kontakty zdobyte przez lata uprawiania kolarstwa, otworzyłem w Białymstoku sklep i serwis rowerowy. Od początku przyjąłem zasadę, że nie będę sprzedawał sprzętu, w który sam nie wierzę i na którym nie chciałbym jeździć. Zdobyte doświadczenie sportowe dało mi niezbędną w tej działalności umiejętność oceniania jakości sprzętu i profesjonalnego doradzania klientom, jaki rower będzie najbardziej odpowiadał ich potrzebom.

Wiadomości Se.pl na Facebooku

Dzięki takiemu podejściu nie wstydzę się swoim klientom spojrzeć w oczy i mam pewność, że oni darzą mnie zaufaniem. Wciąż jednak czuję się bardziej kolarzem niż handlowcem. Aby popularyzować ten sport, założyłem przy swoim sklepie stowarzyszenie i klub, w którego barwach - ramię w ramię z młodzieżą - nadal startuję i wygrywam w amatorskich wyścigach.

Zobacz: Super Biznes: Innowacyjność to podstawa

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze