Takiego Halloween jeszcze nie było! Weekend z rozszerzoną rzeczywistością

2019-10-26 15:46 ŁT
Halloween
Autor: materiały prasowe Halloween

Chcesz spędzić z dzieckiem wyjątkowe święto Halloween? Pojedź do kultowego LEGOLANDU w duńskim miasteczku Billund. Do 27 października będzie to najbardziej „przerażający” park rozrywki, w którym poczujecie jak działa AR (Augmented Reality). Dynie, pająki i tysiące świateł stworzą wyjątkową atmosferę, a o zmierzchu pojawiają się duszki z najnowszej serii LEGO® HIDDEN SIDE, która za pomocą aplikacji przenosi dzieci i dorosłych do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Z okazji Halloween dzieci i dorośli będą mieć okazję zapolować na duszki w oparciu o najnowszą i zaawansowaną technologicznie serię LEGO® Hidden Side. W całym LEGOLANDZIE zostaną umieszczone specjalne budowle z klocków LEGO, w których będą ukrywać się duchy, a celem zabawy jest ich odnalezienie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację LEGO Hidden Side na telefon, ale można się także bawić w poszukiwanie duszków bez użycia telefonu.

ZOBACZ TEŻ: Nowość od LEGO nie tylko dla fanów "Gwiezdnych Wojen" [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Tegoroczna halloweenowa aktywność w LEGOLANDZIE opiera się na nowej serii LEGO Hidden Side, dzięki której dzieci mogą łapać duchy, które są ukryte dosłownie w całym parku. Ożywają poprzez aplikację, która umożliwia zeskanowanie świata z klocków LEGO telefonem. Odsłania ukryty świat interaktywnych tajemnic i zabawnych wyzwań. Z niecierpliwością czekamy na wielu małych i dużych łowców duchów - mówi Pernille H. Steffensen, Event Manager w LEGOLAND Billund.

Dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursach rysowania i konstruowania postaci ze świata LEGO Hidden Side oraz zbudować i dołożyć swoją część do wielkiej halloweenowej układanki o tematyce „duszkowej” - LEGO Hidden Side Mosaic.

W upiornym Legolandzie straszy...
Po raz kolejny LEGOLAND zostanie ozdobiony tysiącami kolorowych światełek, podświetlonych dyń, pajęczyn, pająków, kościotrupów, czarownic i innych „strasznych”, halloweenowych dekoracji. Widok będzie szczególnie „przerażający”, gdy zapadnie zmrok.
Dzieci będą mogły wziąć też udział w przygodzie „Klocek albo psikus“ (z ang. „Brick or Treat”) i spotkać budzące trwogę, ale całkowicie przyjazne stworzenia. Na zakończenie pełne zabawy wizyty w parku w wybrane dni będzie odbywać się pokaz sztucznych ogni ze specjalną oprawą muzycznąidealne.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Niezwykła gratka dla fanów motoryzacji i kultowych klocków LEGO! [ZDJĘCIA]

- Halloween w LEGOLANDZIE to naprawdę wyjątkowe przeżycie. Dekoracje z klocków LEGO tworzą niesamowitą atmosferę. Gdy zapada ciemność, światła w parku ożywiają wszystko, co ukryte - dodaje Pernille H. Steffensen.

Park rozrywki LEGOLAND jest otwarty od piątku do poniedziałku do godz. 18.00, a w soboty do godz. 21.00.

Najnowsze