Polomarket

i

Autor: materiały prasowe Polomarket

Trzy nowe otwarcia oraz kolejne modernizacje supermarketów POLOmarket

2019-06-26 2:27

POLOmarket w czerwcu br. otworzył dwa nowe, supernowoczesne obiekty w Łebie i Stegnie oraz zmodernizował sklepy w Śmiglu i Toruniu. Sieć nie zwalnia tempa i już w pierwszym tygodniu lipca powiększy się o kolejny nowy obiekt - tym razem w nadmorskim Darłowie.

Nowe obiekty w Łebie, Stegnie i Darłowie to najnowszy koncept sieci, zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii. Zrealizowane rozwiązania technologiczne i proekologiczne obejmują fotowoltaikę jako alternatywne źródło energii, urządzenia chłodnicze zasilane czynnikiem CO2, systemy odzysku ciepła, a także energooszczędne oświetlenie ledowe wewnętrzne i zewnętrzne. Poza otwarciami nowych supermarketów, sieć zgodnie ze strategią modernizuje starsze obiekty. Proces modernizacji wszystkich placówek zaplanowany jest do końca przyszłego roku - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Produkty za złotówkę w Biedronce! Promocje nawet do 70 proc. na sezonowej wyprzedaży [ZDJĘCIA]

- Inwestycje w technologię oraz w rozwiązania energooszczędne i proekologiczne są nie tylko wpisane w naszą strategię zrównoważonego rozwoju, ale także mają wpływ na jakość oferowanych przez nas produktów. Przykładem są wysokiej klasy nowoczesne urządzenia chłodnicze, gwarantujące nam utrzymanie bardzo wysokich parametrów chłodniczych dla produktów spożywczych, zwłaszcza świeżych i ultraświeżych – informuje Bartosz Pietruszka Dyrektor Operacyjny sieci POLOmarket.

Polomarket

i

Autor: materiały prasowe Polomarket

Popularny dyskont zapewnia, że "bardzo wysoka jakość produktów oferowanych przez sieć POLOmarket to nie tylko zasługa najwyższej jakości wyposażenia". - Sieć poprzez dobór najlepszych polskich dostawców już na etapie tworzenia nowych produktów marek własnych poszerza ofertę o indeksy, których smak i jakość doceniają miliony klientów, a także niezależni eksperci. Dla przypomnienia, na początku czerwca br. produkty nabiałowe z linii „Mleczna Polana” należącej do POLOmarket, kolejny rok z rzędu otrzymały godło promocyjne Teraz Polska - czytamy dalej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze