Wygraj bilety na mecze EURO 2020! Wystarczy zrobić jedną rzecz!

2021-05-21 19:54
UEFA Euro 2020
Autor: EastNews UEFA Euro 2020

EURO 2020 zbliża się wielkimi krokami. Impreza piłkarska przełożona z poprzedniego roku z powodu pandemii koronawirusa rusza 11 czerwca. Polska zagra w grupie E z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją. Na piłkarskie stadiony powrócą kibicie! Do 20 czerwca użytkownicy Pyszne.pl mogą wygrać bilety z limitowanej puli na mecze EURO 2020 i cieszyć się piłkarską atmosferą na stadionie.

EURO 2020. Jak zdobyć bilety?

Czy chodzi o legendarny stadion Wembley w Londynie bądź nowoczesne Puskás Aréna w Budapeszcie i Stadion Kriestowskij w Sankt Petersburgu, kibice z niecierpliwością czekają na najważniejsze sportowe wydarzenie tego lata – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020. Każda osoba składająca zamówienie na Pyszne.pl może wziąć udział w konkursie, a jego zwycięzcy będą mieli możliwość obejrzenia meczów na żywo na stadionie przez cały czas trwania rozgrywek, włączając w to starcia fazy grupowej i starcie finałowe. A to wszystko dzięki udziałowi w prostym konkursie organizowanym przez Pyszne.pl.

ZOBACZ: Lukas Podolski zagra na EURO 2020! Niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia w jednej drużynie z Pyszne.pl

Sousa ogłosił kogo zabiera na EURO. Mamy nazwiska

Zasady konkursu

Użytkownicy, którzy są zapisani do newslettera i złożą zamówienie na Pyszne.pl do 20 czerwca, za min. 20 zł, mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Co ważne, możliwość udziału dają maksymalnie 2 zamówienia dziennie. Te proste kroki otwierają drogę do udziału w konkursie i dają możliwość wygrania podwójnego biletu na mecz. Wygrywają najbardziej kreatywni! Oprócz biletów na mecz, będą mieli zagwarantowany transport i zakwaterowanie. Oto trzy proste kroki konkursowe. Krok 1: Złóż zamówienie (maksymalnie 2 zamówienia dziennie) w serwisie Pyszne.pl za minimum 20 zł i zapisz się do newslettera. Krok 2: Wejdź w link, który zostanie wysłany na Twój adres mailowy. Krok 3: Odpowiedz na jedno proste pytanie konkursowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE