Za nami targi franczyzy

2012-11-06 3:00

Prawie 100 firm franczyzowych z 15 branż prezentowało swoje osiągnięcia i oferty na X Targach Franczyzy w Warszawie. Z ofertą zapoznało się ponad 6,5 tys. miłośników tej formy przedsiębiorczości.

Targi Franczyza 2012 to największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej. Odwiedzający, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę na temat franczyzy, mieli niepowtarzalną okazję do wysłuchania wykładów wielu ekspertów. Prelegenci mówili m.in. o tym, czym należy kierować się przy wyborze licencji franczyzowej, gdzie znaleźć środki na założenie i rozwój firmy oraz jak zweryfikować biznesplan. Zainteresowanych nie brakowało. Trzydniowe targi, które odbyły się w dniach 18-20 października w Pałacu Kultury i Nauki, odwiedziło ponad 6,5 tys. osób.

Swoje oferty prezentowało tam ponad 100 wystawców z różnych dziedzin (zdrowie, uroda, odzież). Najliczniejsza grupa to przedstawiciele firm gastronomicznych. Osoby, które chciałyby zaistnieć na tym rynku, mogły dowiedzieć się od doświadczonych przedsiębiorców, jak poprowadzić kawiarnię (Aroma Espresso Bar), bar szybkiej obsługi (McDonald's), lodziarnię (Carte d'Or Cafe), pizzerię (Telepizza).

Na targach licznie zgromadzili się także bankowcy. O pozyskanie nowych partnerów walczyli Alior Bank, Meritum Bank, Bank BPH i BZ WBK. Ten ostatni zaprosił na targi swojego partnera, który już prowadzi placówkę. Było to bardzo cenne, gdyż przyszli bankowcy mogli bezpośrednio u źródła dowiedzieć się, jak uruchomić i prowadzić oddział banku.

Kolejna edycja Targów Franczyzy za rok!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze