Polomarket

i

Autor: Materiały prasowe Polomarket

Zabytkowy Fiat 125p do wygrania w polskim dyskoncie!

2019-09-19 18:46

Z okazji 22 urodzin Grupa POLOmarket przygotowała dla swoich Klientów tematyczną loterię zdrapkową. Główną nagrodą jest kultowy Fiat 125p z 1978 r., vouchery na kuchnie o wartości do 10 tys. zł każdy, bony towarowe, a także wiele innych nagród rzeczowych. Łączna liczba nagród wynosi ponad 3,3 mln. Każda zdrapka biorąca udział w opisywanej loterii wygrywa!

Świętowanie urodzin Grupy POLOmarket wspólnie z klientami stało się już tradycją. W tym roku z okazji 22 urodzin POLOmarket zorganizował tematyczną loterię urodzinową - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Lidl rozdaje prezenty klientom? Samsung Galaxy S9 oraz iPhone X za darmo - uważaj, wyłudzają dane!

– To już kolejne urodziny, które świętujemy razem z naszymi Klientami. Z tej okazji przygotowaliśmy nie tylko atrakcyjne oferty promocyjne, ale przede wszystkim zdrapkową loterię tematyczną, nawiązującą do kultowych, wspominanych z sentymentem, polskich motywów z lat 70-tych. Przygotowując komunikację akcji skupiliśmy się na tym, by w czasie jej trwania stworzyć w naszych sklepach atmosferę tamtych lat, ale z elementami humorystycznymi. Nasza loteria to bardzo duży projekt z uwagi na liczbę i wartość nagród oraz fakt, że każda z ok. 3,3 mln zdrapek wygrywa – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

W puli nagród „Kultowej loterii urodzinowej, z tym że bardziej” poza kolekcjonerskim Fiatem 125p z 1978 r., co tydzień losowane będą vouchery na zakup kuchni o wartości do 10 tys. zł. Oprócz tego Klienci będą mogli wygrać szereg nagród rzeczowych, takich jak bony zakupowe, torebki oraz galanterię skórzaną marki Batycki, telewizory, sprzęt AGD, kultowe gumy do żucia Turbo oraz Pepsi Colę w butelce retro, a także atrakcyjne rabaty na wybrane produkty.

SPRAWDŹ TAKŻE: POLOmarket uruchamia nową aplikację mobilną oraz internetowy katalog win

Nagrody w stylu retro to nie jedyne elementy tematycznie nawiązujące do lat 70-tych. Zdrapki biorące udział w loterii mają formę zabawnych kartek żywnościowych, produkty świeże pakowane będą w specjalny papier stylizowany na gazetę, a głos lektora znany z Polskich Kronik Filmowych będzie opowiadał o kultowych rzeczach z tamtych lat. Sieć przygotowała także spot promocyjny, który będzie informował o akcji m.in. w kinach, w internecie, a także w sklepach sieci z wykorzystaniem narzędzi Digital Signage.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup i wygraj” i zachować paragon. Następnie dane z paragonu należy zarejestrować na stronie www.POLOteria.pl. Klienci, którzy używają lojalnościowej POLOkarty lub e-POLOkarty w aplikacji, podwajają swoje szanse podczas losowania nagród głównych „z tym że bardziej”. Loteria potrwa od 18 września do 8 października r. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 10 października.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze