Smartfon

i

Autor: kaboompics / CC0 / pixabay.com

100 ZŁOTYCH voucheru na nowy telefon! Niesamowita promocja na smartfony w T-Mobile

2021-02-06 11:35

To się nazywa prawdziwa promocja i okazja do tanich zakupów! T-Mobile udostępnia voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup telefonu w sieci komórkowej. Jak odebrać voucher? To proste, ale trzeba się spieszyć bo promocja trwa do 7 lutego.

100-złotowe vouchery na smartfony

Ta niezwykła promocja znanego operatora telekomunikacyjnego odbywa się w ramach cyklicznej akcji Happy Fridays. Dlatego warto śledzić media społecznościowe T-Mobile i skorzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert. Jak w obecnej promocji dostać 100 złotych w postaci voucheru od T-Mobile? To bardzo proste.

Smartfony, zegarki sportowe i laptopy przecenione o kilkaset złotych. Dla pierwszych klientów prezenty gratis

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł

Jak skorzystać z promocji T-Mobile i dostać 100 zł?

Promocja operatora trwa do niedzieli 7 lutego. Aby otrzymać voucher należy zainstalować aplikację Mój T-Mobile lub wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. W odpowiedzi otrzymamy kod uprawniający do zniżki. Czas na jego wykorzystanie upływa 10 lutego. Otrzymany prezent możemy wykorzystać zarówno przy zakupach internetowych, jak i w punkcie stacjonarnym operatora (takie sklepy są otwarte w rażimie sanitarnym jako punkty usługowe).

Voucher upoważnia klienta do zakupu telefonu w abonamencie w T-Mobile ze zniżką 100 zł. Warto śledzić kolejne promocje w ramach akcji Happy Fridays. Co tydzień T-Mobile oferuje swoim klientom inny bonus. Czasem są dodatkowe darmowe pakiety minut, SMS lub transferu internetowe, a innych bardziej vouchery.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze