Huawei Smartwatch 3 Pro

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei Smartwatch 3 Pro

Aplikacja Airly dostępna na najnowszych smartwatchach z serii Huawei Watch 3

2021-07-14 15:07

Airly, aplikacja do monitorowania jakości powietrza i poziomu zanieczyszczeń, została zintegrowana z HarmonyOS, autorskim systemem operacyjnym Huawei, dzięki czemu jest dostępna na najnowszych smartwatchach Huawei z serii Watch 3. Najnowsze smartwatche marki to pierwsze dostępne w Polsce urządzenia oparte o HarmonyOS.

Aplikacja Airly to pomocne narzędzie, które pozwala dokładnie, w czasie rzeczywistym sprawdzić jakość powietrza oraz ilość zanieczyszczeń, a także pokazuje, jak wyglądają prognozy na najbliższe 24 godziny. Aplikacja korzysta z czujników, badających jakość powietrza w ponad 4 500 lokalizacjach. Oprócz stanu powietrza prezentowanego w czasie rzeczywistym, Airly pomaga śledzić szczegółowe informacje o poziomie zanieczyszczeń, wilgotności, ciśnieniu i temperaturze. Aplikacja wysyła również powiadomienia, kiedy poziom zanieczyszczeń przekracza normę.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro – najnowsze flagowe smartwatche marki, działające w oparciu o system operacyjny HarmonyOS – zostały zaprezentowane 2 czerwca podczas globalnej premiery, a od 17 czerwca dostępne są w Polsce w ofercie przedsprzedażowej. Do 8 lipca Huawei Watch 3 Pro można kupić w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds Pro, a Huawei Watch 3 w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4i. Urządzenia, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, wyposażone są w nowe funkcje, w tym mierzenie temperatury ciała, wykrywanie upadku czy czujnik mycia rąk.

ZOBACZ: Aplikacja CCC zintegrowana z HMS oraz dostępna w AppGallery

TYLKO W SE: pływak Kacper Majchrzak pokazuje zgrupowanie pływaków w Japonii

AppGallery to sklep, który oferuje dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze