Aplikacja Bolt Food zintegrowana z HMS

aplikacje mobilne/smartfony
Autor: Shutterstock aplikacje mobilne/smartfony

Bolt Food, jedna z najpopularniejszych w Europie aplikacji do zamawiania jedzenia z dostawą, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna na najnowszych urządzeniach Huawei. To pierwsza tego typu aplikacja, która została zintegrowana z HMS na poziomie regionalnym i jest dostępna dla użytkowników w 10 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8. Bolt Food jest jedną z najpopularniejszych w Europie aplikacji do zamawiania jedzenia, oferującą dostawy w konkurencyjnych cenach w porównaniu do innych aplikacji tego typu. Od lipca zeszłego roku, w AppGallery dostępna jest aplikacja do zamawiania przejazdów Bolt, również zintegrowana z HMS – od tamtej pory pobrano ją lub zaktualizowano za pośrednictwem AppGallery aż 4 miliony razy. Z aplikacji Bolt można korzystać w ponad 40 krajach świata.

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole zintegrowana z HMS

Specjalna aplikacja pomoże w dobraniu stylowego stroju

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy ich już 8000. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 134 tysiące aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 730 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze