aplikacje mobilne/smartfony

i

Autor: Shutterstock aplikacje mobilne/smartfony

Aplikacja Bolt Food zintegrowana z HMS

2021-04-28 18:50

Bolt Food, jedna z najpopularniejszych w Europie aplikacji do zamawiania jedzenia z dostawą, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna na najnowszych urządzeniach Huawei. To pierwsza tego typu aplikacja, która została zintegrowana z HMS na poziomie regionalnym i jest dostępna dla użytkowników w 10 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8. Bolt Food jest jedną z najpopularniejszych w Europie aplikacji do zamawiania jedzenia, oferującą dostawy w konkurencyjnych cenach w porównaniu do innych aplikacji tego typu. Od lipca zeszłego roku, w AppGallery dostępna jest aplikacja do zamawiania przejazdów Bolt, również zintegrowana z HMS – od tamtej pory pobrano ją lub zaktualizowano za pośrednictwem AppGallery aż 4 miliony razy. Z aplikacji Bolt można korzystać w ponad 40 krajach świata.

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole zintegrowana z HMS

Specjalna aplikacja pomoże w dobraniu stylowego stroju

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy ich już 8000. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 134 tysiące aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 730 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze