Siłownia

i

Autor: Shutterstock

Aplikacja mobilna Alior Banku i Multisportu dostępna na nowych smartfonach Huawei

2021-09-26 18:14

Aplikacja Alior Mobile to kolejna aplikacja bankowa, która została zintegrowana z Huawei Mobile Services i stała się dzięki temu dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei z HMS. Podobnie jak aplikacja mobilna MultiSport, która umożliwia między innymi wchodzenie do obiektów sportowych bez karty i dowodu tożsamości.

Aplikacja Alior Mobile dostępna jest w AppGallery od grudnia zeszłego roku - od tamtej pory z funkcjonalności mogą korzystać użytkownicy starszych smartfonów Huawei z GMS. Teraz aplikacja będzie dostępna również na najnowszych urządzeniach opartych o autorski system marki.

Alior Mobile zapewnia bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do produktów finansowych. Aplikacja pozwala zarządzać finansami w smartfonie, realizować przelewy na rachunek bankowy lub numer telefonu oraz płacić BLIK-iem za zakupy w sklepach stacjonarnych i internecie. Co więcej, użytkownicy Alior Mobile mogą korzystać także z szerokiej gamy usług pozabankowych: kupować bilety komunikacji miejskiej, opłacać parkowanie czy regulować opłaty za przejazd przez bramki na autostradach. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

ZOBACZ: Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV uznany przez EISA za najlepszy telewizor rodzinny

– Stale rozwijamy funkcjonalności dostępne w Alior Mobile i dostosowujemy je do wymagań użytkowników. Zależy nam, by aplikacja była jak najprostsza w obsłudze, a jednocześnie wspierała naszych klientów w ich codziennym życiu. Partnerstwo z producentami smartfonów daje taką możliwość. Cieszymy się, że teraz wszyscy użytkownicy telefonów Huawei będą mogli poznać zalety Alior Mobile – mówi Michał Targoński, dyrektor Działu Systemów Digital w Alior Banku.

EKG 2021. Huawei pomaga wykluczonym

Zainstalowanie bezpłatnej aplikacji MultiSport umożliwia wchodzenie do obiektów sportowych bez pokazywania standardowej karty oraz dokumentu – wystarczy zweryfikować swoją tożsamość za jej pośrednictwem. Aplikacja pozwala również na wyszukiwanie wybranych obiektów w najbliższej okolicy, rejestrowanie wejść grupowych za pomocą jednego konta, a także zapewnia dostęp do treningów online.

Aplikacja, zintegrowana z HMS, dostępna jest w AppGallery. Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021 oraz innowacyjny, składany smartfon Mate Xs.

Sonda
Korzystasz z Tik Toka?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany