sklep h&m

i

Autor: Marco Verch/Flickr

Aplikacja mobilna H&M zintegrowana z HMS i dostępna w AppGallery

2021-06-25 10:41

H&M, aplikacja jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm odzieżowych na świecie, jest dostępna w AppGallery w wersji zintegrowanej z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS, mogą korzystać ze wszystkich oferowanych przez aplikację funkcjonalności.

Integracja z HMS oznacza, że aplikację H&M z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS (smartfony z serii P40, Mate 40 Pro, Y6p i Y5p, Mate 30 Pro i Mate Xs).

H&M to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Aplikacja H&M umożliwia łatwy dostęp do oferty sklepu oraz promocji, pozwala śledzić zamówienia, wyszukiwać podobne produkty w ofercie na podstawie własnych zdjęć oraz czerpać inspiracje z całego świata. Funkcja „Znajdź w sklepie” pozwala sprawdzić, czy znaleziony w aplikacji produkt jest dostępny w konkretnym salonie. Za pomocą funkcji „Skanuj i znajdź” możliwe jest wyszukanie interesującego nas rozmiaru lub opcji kolorystycznych – wystarczy tylko zeskanować metkę z ceną, a aplikacja pokaże te informacje.

ZOBACZ: Smartwatche z serii Huawei Watch 3 są już dostępne w Polsce! [ZDJĘCIA]

Tak warszawiacy spędzają lato w mieście

Funkcja „Wyszukiwanie wizualne” umożliwia przeszukiwanie asortymentu na podstawie zdjęć lub zrzutów ekranu. Funkcja rozpoznaje wzory, kolory, style i wyświetla listę identycznych lub podobnych produktów z oferty H&M. W aplikacji możemy także tworzyć listy ulubionych produktów klikając w symbol serduszka przy produkcie.

Sonda
Czy korzystasz z aplikacji mobilnych sklepów odzieżowych?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze