aplikacje mobilne/smartfony

i

Autor: Shutterstock aplikacje mobilne/smartfony

Aplikacja ZEN.com dostępna w Huawei AppGallery

2021-04-07 12:14

ZEN.com - fintechowe narzędzie zakupowe – jest już dostępne w AppGallery. Oznacza to, że posiadacze nowych telefonów Huawei, z ograniczonym dostępem do usług Google, w tym Sklepu Play, bez problemów mogą korzystać ZEN.com. Użytkownicy ZEN.com mogą bezpłatnie pobrać ze sklepu AppGallery i zainstalować aplikację na swoich telefonach marki Huawei. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że ZEN.com mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszych urządzeń marki z Huawei Mobile Services.

– Huawei AppGallery to kolejny sklep po Google Play i App Store, w którym jesteśmy dostępni. Wiemy jak dużą popularnością cieszą się urządzenia marki Huawei – według statystyk jest to drugi najchętniej wybierany model telefonu w Polsce, a trzeci przez konsumenta w Europie. Wielokrotnie spotykaliśmy się też z pytaniami, kiedy nasza aplikacja będzie dostępna w AppGallery. Priorytetem dla ZEN.com jest zapewnienie wszystkim klientom spokoju w zarządzania ich finansami w wygodny i bezpieczny sposób – niezależnie od tego, jakiej marki telefon noszą w kieszeni - komentuje Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole dołącza do AppGallery

Krystyna Ptok, szefowa OZZPiP: Szpitale nie są bezpieczne [Super Raport]

Zakres dostępnych funkcjonalności jest identyczny jak w aplikacji dla standardowych telefonów z system Android, z wyłączeniem funkcjonalności świadczonych przez Google – takich jak dodawanie karty płatniczej do Google Pay czy doładowanie Google Wallet.

Dzięki nowemu wdrożeniu, kolejni użytkownicy mogą swobodnie korzystać z szeregu benefitów, czyniących poruszanie się w świecie płatności jeszcze łatwiejszym. Głównymi z nich są m.in. dodatkowa roczna gwarancja producenta na zakupione produkty, cashback w wysokości 15% wartości zakupionych produktów czy brak chargebacku dla przedsiębiorców

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze