Aplikacja mobilna banku – czy to bezpieczne i o czym pamiętać?

i

Autor: Materiały Promocyjne

Aplikacja ZEN nie zwalnia tempa. Fintech wprowadza nowe opcje zasilenia konta

2021-05-04 3:56

ZEN.COM, polski fintech działający w 31 krajach, zaoferował swoim klientom nowe możliwości zasilenia konta. Już teraz firma umożliwia między innymi doładowania z Apple Pay, Google Pay, Trustly czy iDeal. Nowe opcje dają klientom możliwość zasilenia konta w najbardziej dla nich wygodny i szybki sposób. ZEN.COM w szerokim wachlarzu dostępnych opcji bierze pod uwagę również lokalne rozwiązania, stąd choćby opcja doładowania konta w złotówkach za pomocą BLIK-a.

– Systematycznie rozszerzanie katalogu sposobów zasilenia konta to kolejny krok, który wpisuje się w ideę maksimum wygody oferowanej przez ZEN.COM. Z pewnością da to naszym klientom poczucie jeszcze większej kontroli nad światem finansów, czyniąc go bardziej ZEN – wyjaśnia Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM. Warto podkreślić, że unikalna oferta ZEN.COM stale się rozszerza, a wdrażanie nowych opcji płatności to tylko jedna z wielu innowacji udostępnionych w ostatnim czasie. Od niedawna użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z ZEN Buddies – funkcji pozwalającej na bezpłatne przelewy między użytkownikami przy użyciu wyłącznie numeru telefonu.

Lech Wałęsa idzie na podbój świata biznesu. „Czas zadbać o finanse”

Super Raport 04.05 (Goście: Marek Belka - eurodeputowany, były premier oraz Marek Sawicki - PSL), Sedno Sprawy: Sebastian Kaleta

Funkcjonalności te uzupełniane są przez bezkonkurencyjne na rynku „zenefity”, które oferuje fintech w ramach subskrypcji . Wśród nich znajdziemy m.in. dodatkową, roczną gwarancję przy zakupie sprzętu elektronicznego, natychmiastowe cashbacki, nawet do 15%, ochronę zakupów w ramach usługi ZEN Care oraz możliwość korzystania z konta wielowalutowego i przelewów bez dodatkowych kosztów. Aplikacja ZEN.COM dostępna jest w Google Store, App Store i od kwietnia – również w Huawei App Gallery.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze