Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski cieszy się po bramce w meczu Augsburg - Bayern Monachium 1-3

Robert Lewandowski wśród najbardziej kreatywnych biznesmenów w Polsce

2016-03-09 11:24

Magazyn "Brief" opublikował ranking "50 najbardziej kreatywnych w biznesie". Na czele znalazł się Stefan Batory, twórca m.in. aplikacji iTaxi. W czołówce również twórcy serwisu Abstrachuje oraz Robert i Anna Lewnadowscy.

Pierwsze miejsce na liście Stefana Batorego nie dziwi. Jest to twórca popularnej aplikacji do zamawiania taksówek, a prawdziwą furorę zrobił Booksy, aplikacja do wyszukiwania usług typu fryzjer czy kosmetyczka. Ta ostatnia wystartowała w USA, tam odniosła błyskawiczny sukces, a dzisiaj jest obecna w 30 krajach. Zaskakuje natomiast obecność Roberta Lewandowskiego z żoną, którzy wylądowali na 9 pozycji. To przeciez nadal aktywni sportowcy, a napastnik reprezentacji Polski jest międzynarodowej sławy gwiazdą. Autorzy rankingu wyjaśniają to tym, że "nazwisko Lewandowscy jest marką samą w sobie i zarówno Anna, jak i Robert potrafią to doskonale wykorzystać". Rzeczywiście ich działalność jest dość szeroka. Pieniądze zarobione na boisku, treningach i kontraktach reklamowych inwestują w start upy, wydają też książki i płyty, promujące zdrowy styl życia.

ZOBACZ TEŻ: Kobiety na rynku nowych technologii

W pierwszej dziesiątce, nawet trzy oczka wyżej znaleźli się Rafał Masny, Cezary Jóźwik i Robert Pasut, twórcy ogromnie popularnej youtube'owej telewizji Abstrachuje. Kanał ma 1,5 miliona subskrybentów, a każdy odcinek średnio 2 miliony wyświetleń. Oprócz tego wypuścili własną markę odzieżową Abstrawear, gdzie drukują co smakowitsze teksty, padające podczas ich programów. Weszli też w rozrywkę bardziej tradycyjną, otworzyli popularny wśród młodzieży warszawskiej klub BAL.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze