W ramach współpracy, oferta usług na żądanie firmy Colt została bezpośrednio zintegrowana z platformą sieci jako usługi (NaaS) firmy PacketFabric, już na wstępie umożliwiając klientom korporacyjnym PacketFabric nawiązanie połączeń w czasie rzeczywistym do 100 kluczowych centrów danych w całej Europie. Klienci PacketFabric mogą teraz w ciągu kilku minut tworzyć prywatną, bezpieczną i hybrydową łączność o minimalnych opóźnieniach poprzez chmurę i sieć szkieletową, wykorzystując API programowo zdefiniowanej łączności firmy Colt.
Platforma Colt On Demand jest wsparta przez sieć Colt IQ Network, która obejmuje ponad 29 000 budynków z dostępem do infrastruktury sieciowej i 900 centrów danych na całym świecie, co znacznie zwiększy zasięg zaawansowanej platformy NaaS PacketFabric w całej Europie. Dzięki tej integracji klienci korporacyjni PacketFabric będą mogli korzystać z prawdziwego środowiska SDN, w którym usługi są dostarczane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem portalu. Zapewnia to większą elastyczność w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.
"Siema CD PROJEKT!". Producent gier zhakowany! Sprawcy żądają okupu
– Raport „Structure Research’s Global Data Center and Colocation” pokazał, że połączenia międzysystemowe w UE będą nadal zyskiwać na popularności i rozszerzać, a rynek będzie się rozwijał, co dobrze wróży naszym partnerom i wspólnym klientom korporacyjnym – powiedziała Anna Claiborne, współzałożycielka i wiceprezes ds. produktu i inżynierii w PacketFabric.
Swoje zadowolenie z nawiązania współpracy wyraziła także Keri Gilder, dyrektor generalna Colt. – W Colt chcemy nie tylko zmieniać sposób dostarczania sieci, wierzymy również w zmianę postrzegania tego sektora. Postrzegam tę współpracę jako przykład tego, jak wprowadzamy innowacje i dostarczamy sieci jutra dla klientów na całym świecie. Wspólne działanie z PacketFabric zapewni klientom korporacyjnym elastyczność i dynamikę, których potrzebują, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom biznesowym – powiedziała.
PacketFabric redefiniuje sposób, w jaki przedsiębiorstwo przesyła dane, automatyzując usługi łączności sieciowej. Wykorzystuje architekturę sieciową opartą na SDN oraz najnowszą technologię optyczną i przełączania pakietów, umożliwiając dynamiczne usługi łączności w czasie rzeczywistym. Platforma PacketFabric Network-as-a-Service (NaaS) organizuje i gwarantuje łączność między obiektami kolokacji, chmurami i oferuje prywatne połączenia sieciowe.
Pakiet PacketFabric został niedawno wyróżniony nagrodą „Fierce Telecom Innovation Award 2020” za usługi w chmurze, otrzymał też „2020 Cool Vendor in Enhanced Internet Services and Cloud Connectivity” od firmy Gartner oraz został okrzyknięty jednym z „10 Hottest Networking Startups of 2020” przez CRN.