Canon wrażliwy na dotyk

2009-12-18 16:37

Moda na dotykowe ekrany opanowała producentów sprzętu fotograficznego. Wrażliwy na dotyk kieszonkowy aparat zaprezentował niedawno Canon. IXUS 200 IS nie tylko daje się opanować dosłownie jednym palcem, ale potrafi też kręcić filmy w jakości HD.

Digital IXUS 200 IS wyposażono w 3-calowy ekran dotykowy PureColor II. Działa on z tradycyjnymi przyciskami, co zapewnia wysoce intuicyjną obsługę wszystkich funkcji aparatu. Ekran dotykowy obsługuje funkcje takie, jak oznaczanie zdjęć jako ulubione, kasowanie, obracanie lub ochrona zdjęć palcem po ekranie Co więcej dotykiem można też zrobić zdjęcie! Migawka zareaguje, gdy pukniemy palcem w ekran.

Jeśli chodzi o rozwiązania bardziej związane z fotografią, to Digital IXUS 200 IS wyposażony został w szeroki obiektyw 24 mm z pięciokrotnym zoomem optycznym i optyczną stabilizacją obrazu (IS). Wysoka jakość obrazu i naturalne odwzorowanie barw zapewnia matryca 12,1 Mp oraz szybki i inteligentny przetwornik obrazu DIGIC 4 firmy Canon.

Aparat umożliwia nagrywanie panoramicznych ścieżek wideo w jakości HD i rozdzielczości 720 p. Filmy można łatwo udostępnić rodzinie i znajomym podłączając aparat bezpośrednio do kina domowego za pomocą złącza HDMI.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze