Windows

i

Autor: MAT. PRASOWE Windows

Dell i Microsoft razem z Windows 11 odmienią rynek komputerów

2021-07-02 13:06

Windows 11 zostanie oficjalnie udostępniony z końcem tego roku. Wraz z premierą Dell Technologies zaoferuje szeroką gamę komputerów z nowym systemem operacyjnym. Będą to m.in. laptopy, komputery stacjonarne, urządzenia 2-in-1 oraz All-in-One. Wyróżnią się designem, prostotą, personalizacją obsługi i – w nawiązaniu do nowych przyzwyczajeń i pracy z dowolnego miejsca na świecie – łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi.

Sprzedaż komputerów stacjonarnych wciąż rośnie. Według danych IDC, każdego dnia sprzedawanych jest prawie milion takich urządzeń. Zgodnie z prognozami wzrost wartości rynku PC w 2021 roku wyniesie 18,2 proc. Wraz z nowym systemem operacyjnym, Dell Technologies zamierza ponownie wyznaczyć zupełnie nowy standard we wszystkich aspektach doświadczeń użytkownika. Firma zaprezentuje komputery, które będą jeszcze bardziej osobiste, inteligentne, połączone i – oczywiście – jeszcze piękniejsze. 

– Windows 11 zapewni użytkownikom zupełnie nowe doznania. Doskonałe efekty wizualne, możliwości współpracy, łączności i inteligencji systemu prezentują niespotykany dotąd poziom. Szczególnie, gdy poznajemy je na komputerach Dell. Razem z Microsoft tworzymy nowy świat, w którym można bez ograniczeń działać z dowolnego miejsca na ziemi – mówi Rahul Tikoo, Senior Vice President, Client Product Group, Dell Technologies.

ZOBACZ: EURO 2020. Wytypuj zwycięzcę i wygraj najnowszego smartwatcha Huawei Watch 3 Pro!

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Rola technologii

Windows 11 doskonale współgra z wyświetlaczami komputerów Dell. Dla przykładu ultraprzenośny laptop XPS 13 z możliwością wyboru wyświetlacza OLED, 4K+ i FHD+ podkreśli układ nowego systemu i pozwoli zanurzyć się w oszałamiających kontrastach i barwach.

Każdy chce robić wszystko po swojemu. Dlatego, nowe urządzenia Dell z systemem Windows 11 będą wyposażone w najnowsze innowacje, takie jak rysik oraz rozwiązania dotykowe i głosowe. Wszystkie komputery Dell z systemem Windows dostępne w witrynie Dell.com spełniają wymagania nowej wersji systemu i będą uprawnione do bezpłatnej aktualizacji po premierze.

Dostępne już modele, które będą idealnie współgrać z nowym systemem to m.in. Alienware m15 Ryzen, edycja R6, czyli niewielki laptop, który łączy wysoką wydajność gamingową z długim czasem pracy na baterii oraz Latitude 9420, zaprojektowany z myślą o firmach ceniących bezpieczeństwo, współpracę i łączność. Jest wyposażony w automatyczną funkcję SafeShutter oraz opcję zaawansowanej łączności 5G LTE.

Praca zdalna staje się normą, dlatego organizacje muszą stawiać na funkcjonalne, ergonomiczne i elastyczne rozwiązania, które pozwolą pracownikom utrzymywać kontakt z dowolnego miejsca. Windows 11 ułatwi dotarcie do współpracowników, jak i ważnych dla nas osób. Wystarczy jedno kliknięcie, by z pulpitu rozpocząć chat, rozmowę głosową lub wideo.

Sonda
Czy korzystasz ze sprzętów chińskich marek typu: Huawei, Xiaomi, OPPO itp.?
Najnowsze