Elegancja - sekret na sukces?

2008-09-25 19:33

LG Secret to nie tylko telefon komórkowy, to symbol elegancji – współczesna biżuteria.

Smukły, elegancki wygląd to dopiero początek. Telefon został zaprojektowany tak, aby cieszył oko Klientów o najbardziej wyrafinowanych gustach. Wykorzystane do jego budowy włókno węglowe, na co dzień można spotkać w konstrukcjach lotniczych – sprawia, że aparat jest niezwykle trwały i wytrzymały. Hartowane szkło znacznie zwiększa połysk oraz wytrzymałość wyświetlacza LCD na wszelkiego rodzaju zadrapania.

Jednak to co najważniejsze kryje się wewnątrz. W cienkiej obudowie wyrafinowani użytkownicy znajdą nowoczesne rozwiązania technologiczne – zaczynając od 5 mega pikselowego aparatu fotograficznego, a kończąc na ultranowoczesnym czujniku ruchu.

Nowy Secret to również rozbudowane funkcje multimedialne. Telefon daje możliwość słuchania muzyki, przeglądania zdjęć czy dokumentów zapisanych w formacie Word, Excel i PowerPoint oraz surfowania po sieci. Specjalnie zainstalowany pakiet Google to szansa korzystania z Internetu w każdych warunkach, sprawdzania poczty GMail, używania serwisu GoogleMaps oraz wyświetlania filmów bezpośrednio z YouTube.

Automatyczna kontrola jasności wyświetlacza dopasowuje go do światła zewnętrznego, dzięki czemu jest doskonale widoczny w każdych warunkach, a nowoczesna technologia Voice Clarity zapewnia znakomitą jakość dźwięku podczas połączeń nawet w hałaśliwym otoczeniu.

LG Secret jest już dostępny w Polsce w cenie około 1300 złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze