Enco Air – nowe bezprzewodowe słuchawki od OPPO [ZDJĘCIA]

2021-06-21 11:50
OPPO Enco Air
Autor: materiały prasowe OPPO Enco Air

OPPO, globalny producent inteligentnych urządzeń, wprowadza na polski rynek bezprzewodowe słuchawki Enco Air. W najnowszym modelu firma postawiła na wygodną obsługę dotykową, długi czas działania – do 24 godzin odtwarzania muzyki oraz wysoką jakość rozmów dzięki dwóm mikrofonom i technologii rozpoznawania ludzkiego głosu. Bogactwo brzmienia zapewnia 12-milimetrowy przetwornik, a o jakość przesyłu dba kodek AAC HD. Od 11 czerwca słuchawki Enco Air dostępne będą w cenie 399 zł.

OPPO od lat prężnie rozwija się nie tylko na rynku smartfonów, lecz także w obszarze urządzeń audio i IoT. W swoich centrach badawczych marka doskonali m.in. technologie dźwięku, które z powodzeniem wykorzystywane są w kolejnych modelach słuchawek. W przypadku nowowprowadzonego na rynek modelu OPPO Enco Air zastosowano rozwiązania stanowiące efekt 15-letniej pracy zespołu badawczo-rozwojowego.Przyjemność z każdego tonu Wdrożone przez OPPO rozwiązania dotyczą kluczowej dla sprzętu audio cechy – brzmienia. Instalując w słuchawkach większy, 12-milimetrowy przetwornik, producentowi udało się zapewnić solidne basy, gładkie wysokie tony, a także bogactwo tonów średnich. Dzięki temu odtwarzana muzyka ma czyste brzmienie, a samo słuchanie staje się przyjemniejsze. Pozytywny wpływ na jakość przesyłu dźwięku ma dodatkowo kodek AAC HD, który pozwala uwydatnić więcej dźwiękowych detali.

ZOBACZ: OPPO wśród najmocniejszych globalnych chińskich marek w 2021 roku

Poranek SuperNovej typuje wynik meczu. Zdania są podzielone!

OPPO nie zapomniało o wysokiej jakości prowadzenia rozmów. Zapewniają ją dwa mikrofony, spośród których jeden jest w stanie wyłapać dźwięki z otoczenia, drugi zaś – położony niżej – wyodrębnić ludzki głos. W połączeniu z inteligentną technologią rozpoznawania głosu Enco Air są w stanie, w czasie rzeczywistym, oddzielić brzmienie ludzkiego głosu od szumów w tle. Przekłada się to na wysoką jakość połączenia i daje wrażenie, jakby rozmówca znajdował się tuż obok nas.Długi czas pracy baterii Chociaż w przypadku słuchawek najistotniejszy jest dźwięk, o zadowoleniu z ich użytkowania decyduje również kilka innych parametrów. Jednym z nich jest czas pracy baterii. Użytkownicy Enco Air będą mogli bez przeszkód słuchać muzyki do 4 godzin, przez 2,5 godziny prowadzić rozmowy, a z etui ładującym będą w stanie odtwarzać ulubione utwory nawet przez 24 godziny. Naładowanie słuchawek do 100% trwa natomiast 1,5 godziny. Tyle samo czasu jest potrzebne by uzupełnić energię etui.

Łatwość użytkowania

Na komfort użytkowania Enco Air wpływa dodatkowo możliwość sterowania dotykowego. Wystarczy dotknąć dwukrotnie słuchawki, aby przełączyć utwór lub odebrać połączenie. Trzykrotne dotknięcie pozwala natomiast na przywołanie asystenta głosowego Google.

Zawansowane funkcje obsługi bezprzewodowych słuchawek OPPO są dostępne z poziomu autorskiej, dostępnej na polskim rynku aplikacji HeyMelody. Marka stale rozwija swoje portfolio słuchawek TWS, a kolejne modele są sukcesywnie lokalizowane w ramach aplikacji.

Modny wygląd i ergonomiczna konstrukcja

Ergonomiczna konstrukcja słuchawek zapewnia idealne dopasowanie do ucha, dzięki czemu użytkownicy nie muszą martwić się o ich wypadnięcie podczas aktywności fizycznej. Na wygodę użytkowania wpływa również niewielka waga słuchawki, wynosząca 3,75 g, a także sprawna technologia łączenia, minimalizująca opóźnienia, z Bluetooth 5.2 na pokładzie. Enco Air otrzymały certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający wysoką wydajność i znikome opóźnienia. Są to pierwsze słuchawki TWS na świecie, które mogą pochwalić się tym certyfikatem. OPPO Enco Air wyróżnia również modny wygląd – słuchawki w białym kolorze zostały umieszczone w półprzezroczystym etui. Przyjemność w dotyku zapewnia jego matowe wykończenie.

Dostępność na rynku

Słuchawki OPPO Enco Air można kupić w kolorze białym, od 11 czerwca 2021 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł. Oferty dostępne będą w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE