Mark Zuckerberg

i

Autor: Anthony Quintano flickr.com Mark Zuckerberg

Facebook przestanie istnieć! Najpierw wielka awaria, a teraz to. Przełomowa decyzja

2021-10-20 9:33

Facebook ma przestać istnieć i zacząć funkcjonować pod nową nazwą w związku z rozwojem firmy, jaki planuje Mark Zuckerberg. Czy ludzie nauczą się nazywać słynnego "fejsa" w inny sposób? Zagraniczne media już teraz donoszą, że decyzja może okazać się przełomowa. Jak teraz będzie nazywał się Facebook? Odpowiedź poznamy niedługo. Sprawdźcie szczegóły.

Serwis The Verge ustalił, że Facebook ma przestać istnieć pod aktualną nazwą i zacznie funkcjonować pod inną - decyzja powiązana jest z rozwojem firmy. "Nadchodząca zmiana nazwy ma być ujawniona przez dyrektora generalnego Facebooka Marka Zuckerberga na dorocznej konferencji firmy 28 października. Według The Verge gigant technologiczny chce być znany nie tylko z mediów społecznościowych. Zmiana nazwy ma pokazać ambicje i skupienie sił firmy na budowaniu metaverse – cyfrowej rzeczywistości, umożliwiającej wchodzenie w interakcje w środowisku 3D, w której ludzie mogą używać różnych urządzeń do poruszania się i komunikowania w świecie wirtualnym", podaje branżowy serwis Press.pl.

Niedawno Facebook przeszedł poważną, wielogodzinną awarię, która odbiła się echem na całym świecie. Teraz przełomowa decyzja ma sprawić, że po zmianie nazwy Facebook stanie się jednym z wielu produktów w ramach firmy. Rzecznik Facebooka nie komentuje na razie doniesień mediów. Press.pl przypomina, że takie zmiany to nic nowego - w 2015 roku Google zmienił nazwę holdingu na "Alphabet", nie zmieniło to jednak nazwy samej wyszukiwarki Google. Czy Facebook jako medium społecznościowe pozostanie więc Facebookiem, mimo zmiany nazwy firmy? Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Być może poznamy je już 28 października.

Sonda
Co myślisz o zmianie nazwy firmy Facebook?
dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene: Morawiecki zrobił festiwal oskarżeń [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze