Fitify, popularna aplikacja do ćwiczeń w domu, dostępna na Huawei Watch GT 2 Pro

2021-02-26 1:55 tryb
ćwiczenia w domu aplikacja Fitfy
Autor: materiały prasowe ćwiczenia w domu aplikacja Fitfy

Fitify, popularna aplikacja fitness, to pierwsza aplikacja stworzona przez firmę zewnętrzną, z której mogą skorzystać użytkownicy inteligentnych zegarków Huawei – konkretnie Huawei Watch GT 2 Pro, najnowszego smartwatcha w portfolio marki.

Nowoczesne smartwatche Huawei, za pośrednictwem autorskiej aplikacji Huawei Zdrowie, umożliwiają m.in. monitoring zdrowia i jakości treningów. Od teraz użytkownicy najnowszego modelu – Huawei Watch GT 2 Pro – mogą również skorzystać z aplikacji Fitify. Po włączeniu Fitify, na wyświetlaczu smartwatcha pojawią się zestawy ćwiczeń dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Smartfon z dwoma ekranami już na rynku! Huawei zaprezentował Mate X2 - model składany do wewnątrz

- Smartwatche Huawei stają się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród osób aktywnych, a to za sprawą świetnego designu i innowacyjnych funkcji umożliwiających monitorowanie zdrowia i treningów. Integracja Fitify, bardzo popularnej aplikacji fitness z Huawei Watch GT 2 Pro to nowe możliwości dla naszych użytkowników, a także sygnał dla twórców aplikacji, że jesteśmy otwarci na kolejne współprace – mówi Bartosz Gryczka, Senior GTM Manager w Huawei CBG Polska.

Trening w czasie sprzątania. Jak ćwiczyć z mopem?

Żeby skorzystać z Fitify na Watch GT 2 Pro, należy otworzyć aplikację Huawei Zdrowie na sparowanym ze smartwatchem smartfonie i wybrać Fitify z listy dostępnych aplikacji. Fitify to aplikacja dedykowana osobom, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w domu, bez potrzeby korzystania podczas ćwiczeń ze sprzętu sportowego. Oferuje dostęp do największej bazy ćwiczeń dostępnej dla użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, złożonej z ponad 900 treningów oraz do indywidualnych planów treningowych. Z aplikacji korzysta już ponad 10 milionów użytkownikach w 170 krajach.

Aplikacja Huawei Zdrowie służy do parowania smartfona ze smartwatchem lub opaską sportową Huawei i korzystania ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Aplikację można pobrać na smartfony Huawei ze sklepu AppGallery. Huawei Zdrowie można też pobrać na smartfony innych producentów, działające w oparciu o system Android, jak i iOS.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze