Garmin Varia RCT715

i

Autor: Materiały prasowe Garmin Varia RCT715

Garmin prezentuje Varia RCT715. Radar rowerowy z tylnim światłem i wbudowaną kamerą

2022-05-19 5:01

Garmin® przedstawił dziś wsteczny radar rowerowy z tylnym światłem Varia™ RCT715. Zaprojektowany, aby zapewnić rowerzystom spokój ducha podczas każdej jazdy, zarówno w dzień, jak i w nocy, radar Varia RCT715 stale rejestruje wyraźny obraz wideo1, jednocześnie wykorzystując najnowocześniejszą technologię radarową.

Wśród nowości w modelu Varia RCT715 znalazły się:

  • Wbudowana kamera: Możliwość nagrywania ostrych, wyraźnych filmów w rozdzielczości do 1080p/30 klatek na sekundę podczas jazdy na rowerze.
  • Automatyczne nagrywanie wypadków: W przypadku wykrycia jakiegokolwiek incydentu na drodze, automatycznie zapisywany jest materiał wideo z czasu przed, w trakcie i po zdarzeniu.
  • Dodatkowe funkcje aplikacji Varia: Łatwy dostęp do nagrań, przesyłanie klipów i dostosowywanie ustawień kamery, takich jak nakładki z danymi.

Urządzenie Varia RCT715 zawiera także znane z poprzednich modeli technologie bezpieczeństwa dla kolarzy firmy Garmin. Gwarantują one:

  • Maksymalną świadomość sytuacyjną: Wizualne i dźwiękowe powiadomienia ostrzegają o pojazdach zbliżających się z tyłu, oddalonych nawet o 140 metrów.
  • Doskonałą widoczność: Tylne światło jest widoczne z odległości ponad kilometra, co może ułatwić kierowcom dostrzeżenie rowerzysty jeszcze zanim radar wykryje pojazd.
Paulina Matysiak – Pieniądze to nie wszystko

Dzięki wielu opcjom parowania, urządzenie Varia RCT715 może być używane razem z kompatybilnym licznikiem rowerowym Garmin Edge®, smartwatchami Garmin lub aplikacją Varia dla inteligentnych urządzeń. Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem urządzenie łączy się z wybranymi aplikacjami innych firm, takimi jak Ride with GPS, umożliwiając rowerzystom wyświetlanie map z powiadomieniami z radaru wstecznego.

Varia RCT715 zapewnia do 4 godzin pracy baterii przy włączonym radarze i tylnym świetle w trybie ciągłym lub nocnym migającym oraz do 6 godzin przy włączonym radarze i tylnym świetle w dziennym trybie migającym - a wszystko to przy ciągłym nagrywaniu w rozdzielczości 1080p. Urządzenie Varia RCT715 jest już dostępne na stronie garmin.com, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 399.99 euro.

Sonda
Czy jako rowerzysta czujesz się bezpieczny na polskich drogach?

Produkty firmy Garmin, zaprojektowane z myślą o życiu na zewnątrz, zrewolucjonizowały codzienność biegaczy, pływaków oraz sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Zaangażowani w rozwój technologii, która pomaga prowadzić aktywny tryb życia i osiągać coraz lepsze wyniki, pracownicy i projektanci Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych rekordów. Inne marki produktów sportowych firmy Garmin to m.in. Tacx i Firstbeat Analytics™.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze