Telefon

i

Autor: Pixabay.com

Gra mobilna Manor Matters od Playrix dostępna w Huawei AppGallery

2021-06-15 5:10

Manor Matters, popularna na całym świecie gra przygodowa na urządzenia mobilne, jest dostępna w AppGallery. Na fanów gry, którzy pobiorą aplikację ze sklepu Huawei, czekają powitalne prezenty, m.in. monety i jednostki energii do wykorzystania w grze, a także ekskluzywne oferty specjalne. Jest to trzecia gra od Playrix, jednego z największych na świecie producentów gier mobilnych, która po Gardenscapes i Homescapes dołącza do AppGallery.

Manor Matters zaprasza graczy do odkrywania starego, opuszczonego świata Castlewood i testowania swoich umiejętności detektywistycznych. Gra jest zintegerowana z HMS Core, co oznacza, że jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem Huawei Mobile Services.

Fani gry, którzy pobiorą aplikację ze sklepu Huawei, mogą skorzystać z powitalnego prezentu w postaci 500 monet i 50 jednostek energii do uruchamiania dodatkowych scen w grze. Mogą też uzyskać 70% zniżki na zakup pakietu Playrix Basic Pack. Dodatkowo, europejscy gracze, którzy pobiorą grę z AppGallery, mogą odebrać voucher na Golden Ticket, który uprawnia do uzyskania specjalnych bonusów w Manor Matters oraz pozostałych grach Playrix dostępnych w sklepie Huawei, czyli Gardenscapes i Homescapes. Użytkownicy gier, którzy osiągnęli poziom 30 lub wyższy, mogą też kupić Golden Ticket w specjalnej cenie 4,50 €.

ZOBACZ: EURO 2020. Wytypuj zwycięzcę i wygraj najnowszego smartwatcha Huawei Watch 3 Pro!

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

„Cieszymy się, że dzięki współpracy z AppGallery możemy zaoferować Manor Matters jeszcze większej liczbie graczy na całym świecie. Po wcześniejszych udanych premierach Gardenscapes i Homescapes w sklepie Huawei, jesteśmy podekscytowani i czekamy na wrażenia nowych użytkowników” – powiedział Maxim Kirilenko, Chief Business Development Officer w Playrix.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Sonda
Czy grasz w gry na smartfonie?
Najnowsze