Huawei Watch D

i

Autor: Mat prasowe

Promocje technologiczne

Huawei Black Friday włącza najwyższy bieg. Niskie ceny tylko przez parę dni

2022-11-21 11:28

Obniżki przygotowane z okazji święta promocji na huawei.pl wkraczają w kulminacyjną fazę. Do oferty dołącza nagradzany smartwatch Huawei GT 3 Pro Classic, a wiele produktów zyskało jeszcze niższe ceny. Warto się pospieszyć, gdyż promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i potrwa tylko do 27 listopada. Ponadto wciąż można zyskać dodatkowy rabat po zapisaniu się na newsletter.

Popularne smartwatche tańsze nawet o 30 proc.

Nowa odsłona Black Friday na huawei.pl jest doskonałą okazją, by sprawić prezent sobie i swoim najbliższym. Szczególnie warto zwrócić uwagę na rodzinę uhonorowanych nagrodą EISA smartwatchy Huawei Watch GT3 Pro, które wyróżniają się eleganckim designem oraz zaawansowanymi funkcjami monitorującymi zdrowie, sen, stres oraz aktywność fizyczną. Teraz zegarki z serii Watch GT 3 dostępne są w jeszcze niższych cenach: Huawei Watch GT 3 Pro Classic z paskiem 46 mm pojawia się w promocji w cenie 1299 zł, a jego cenę można dodatkowo obniżyć za pomocą kuponu rabatowego, z kolei Huawei Watch GT 3 Active w kolorze czarnym z paskiem 42 mm jest teraz jeszcze tańszy i kosztuje 849 zł. Jeszcze większe obniżki obejmują także serię popularnych szczególnie wśród kobiet inteligentnych zegarków Huawe Watch Fit 2, których wybrane modele Active przeceniono na 499 zł.

Ekskluzywne oferty na smartfony i laptopy

W dodatkowej okazyjnej ofercie na huawei.pl pojawiły się smartfony Huawei nova 10 z wyjątkowym przednim aparatem z ultraszerokokątnym obiektywem w cenie obniżonej do 2299 zł, a także król mobilnej fotografii Huawei Mate 50 Pro, do którego w ramach promocji gratis dodawane są słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2 (w ofercie Black Friday kosztują 799 zł).

Na jeszcze bardziej okazyjne ceny mogą liczyć poszukujący laptopa. Zaprezentowany w tym roku Huawei MateBook D 16 2022 z procesorem Intel i5, 16 GB pamięci RAM i dyskiem 512 GB kosztuje 3999 zł, a model Huawei MateBook D15 2021 z procesorem Intel i5, 8 GB pamięci RAM i dyskiem 512 GB – teraz tylko 2599 zł. Ich ceny można dodatkowo obniżyć z wykorzystaniem kuponów rabatowych z newslettera. Kupując dowolny laptop w ramach oferty, warto dokupić rozszerzenie gwarancji na trzeci rok – za jedyne 9,90 zł.

Dodatkowe rabaty w newsletterze

Zapisując się na newsletter od Huawei, każdy chętny otrzymuje na start kupon o wartości 50 zł. W czasie trwania promocji Huawei Black Friday subskrybenci otrzymują dodatkowo kupony rabatowe uprawniające do rabatu o wartości 200 zł przy zakupach o minimalnej wartości zamówienia 1000 zł oraz aż 500 zł przy zakupach za łącznie minimum 3000 zł, obowiązujące na wybrane produkty. Klienci kupujący na huawei.pl mogą także skorzystać z 20 rat z RRSO 0% na zakupy powyżej 300 zł, podwojenia punktów w programie lojalnościowym, które można wymienić na zniżki, czy wreszcie szybkiej dostawy.

Tańczące z Promocjami 17.11.2022
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Najnowsze