Huawei

i

Autor: Shutterstock Huawei

Nowe technologie

Zbliża się wielka premiera nowych smartfonów Huawei. Przed premierą konkurs - do wygrania Mate 50 Pro i Nova 10

2022-09-13 6:10

Huawei CBG rozpoczyna uroczyste odliczanie do rynkowej premiery Huawei Mate 50 Pro, Huawei nova 10 Pro oraz Huawei nova 10 w Polsce. Na stronie huawei.pl ruszył konkurs, w którym na zwycięzców czekają smartfony Huawei Mate 50 Pro i Huawei nova 10, a także słuchawki FreeBuds Lipstick oraz kody zniżkowe.

Aby wygrać, należy wykazać się kreatywnością i na stronie konkursowej odpowiedzieć na pytanie: „Jakie funkcje smartfonu są dla Ciebie najważniejsze?” oraz zapisać się na newsletter Huawei. Na autorkę lub autora najlepszej odpowiedzi czeka Huawei Mate 50 Pro. To flagowy, fotograficzny smartfon wyposażony w aparat z systemem XMAGE z możliwością wyboru jednej z 10 wartości przysłony (pierwszy raz w telefonie), pozwalającą na dostosowanie rozmycia i głębi ostrości na każdym zdjęciu.

Karpacz 2022: Marek Chraniuk

Nagrodami dla kolejnych szczęśliwców będą stylowe Huawei nova 10. Ich najważniejszym atutem jest przełomowy, ultraszerokokątny przedni aparat 60MP, zdolny do nagrywania wideo w 4K. W urządzeniu znajdują się także: 50MP aparat tylny z zaawansowanym przetwarzaniem obrazu, zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 6,67 cala z odświeżaniem 120 Hz oraz szybkie ładowanie 66 W. To także najsmuklejszy jak dotąd model z serii nova, o grubości zaledwie 6,88 i wadze 168 gramów. Na pozostałych wyróżnionych czekają słuchawki FreeBuds Lipstick i kody rabatowe na najnowsze urządzenia – Huawei nova 10, Huawei nova 10 Pro oraz Huawei Mate 50 Pro.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Nagrody przekazywane będą w formie kodów rabatowych obniżających cenę urządzeń do 1 zł. Wydarzenie potrwa do 27 września (do godz. 23:59). Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie konkursowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze