Huawei

i

Autor: Shutterstock Huawei

Nowe technologie

Zbliża się wielka premiera nowych smartfonów Huawei. Przed premierą konkurs - do wygrania Mate 50 Pro i Nova 10

2022-09-13 6:10

Huawei CBG rozpoczyna uroczyste odliczanie do rynkowej premiery Huawei Mate 50 Pro, Huawei nova 10 Pro oraz Huawei nova 10 w Polsce. Na stronie huawei.pl ruszył konkurs, w którym na zwycięzców czekają smartfony Huawei Mate 50 Pro i Huawei nova 10, a także słuchawki FreeBuds Lipstick oraz kody zniżkowe.

Aby wygrać, należy wykazać się kreatywnością i na stronie konkursowej odpowiedzieć na pytanie: „Jakie funkcje smartfonu są dla Ciebie najważniejsze?” oraz zapisać się na newsletter Huawei. Na autorkę lub autora najlepszej odpowiedzi czeka Huawei Mate 50 Pro. To flagowy, fotograficzny smartfon wyposażony w aparat z systemem XMAGE z możliwością wyboru jednej z 10 wartości przysłony (pierwszy raz w telefonie), pozwalającą na dostosowanie rozmycia i głębi ostrości na każdym zdjęciu.

Karpacz 2022: Marek Chraniuk

Nagrodami dla kolejnych szczęśliwców będą stylowe Huawei nova 10. Ich najważniejszym atutem jest przełomowy, ultraszerokokątny przedni aparat 60MP, zdolny do nagrywania wideo w 4K. W urządzeniu znajdują się także: 50MP aparat tylny z zaawansowanym przetwarzaniem obrazu, zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 6,67 cala z odświeżaniem 120 Hz oraz szybkie ładowanie 66 W. To także najsmuklejszy jak dotąd model z serii nova, o grubości zaledwie 6,88 i wadze 168 gramów. Na pozostałych wyróżnionych czekają słuchawki FreeBuds Lipstick i kody rabatowe na najnowsze urządzenia – Huawei nova 10, Huawei nova 10 Pro oraz Huawei Mate 50 Pro.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Nagrody przekazywane będą w formie kodów rabatowych obniżających cenę urządzeń do 1 zł. Wydarzenie potrwa do 27 września (do godz. 23:59). Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie konkursowej.

Najnowsze