Huawei

i

Autor: SHUTTERSTOCK Huawei

Huawei ruszył ze sprzedażą słuchawek FreeBuds Pro i promocją na smartwatche

2020-10-15 14:55

Huawei FreeBuds Pro, pierwsze bezprzewodowe słuchawki z inteligentną dynamiczną redukcją szumów, są już dostępne w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 849 zł. Do 30 października, podczas sprzedaży premierowej, można je kupić wraz z inteligentną opaską sportową Huawei Band 4 Pro. Z kolei do 1 listopada w cenie 1099 zł można nabyć najnowszy smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro. W ofercie znalazł się także zaprezentowany niedawno zegarek dla amatorów fitnessu – Huawei Watch Fit – dostępny za 449 zł. W promocji można znaleźć także smartwatche z serii Huawei Watch GT 2 (46 mm) – każdy z trzech modeli można kupić w rekomendowanej cenie 799 zł. Oferta potrwa do 1 listopada.

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro to smartwatch premium marki, którego tarczę zabezpiecza szafirowe szkło, jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie. Wykonana z tytanu koperta zabezpiecza zegarek przed wstrząsami, a tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące między innymi tętno czy poziom stresu, zawiera ceramiczne elementy. Smartwatch może pracować nawet 2 tygodnie na jednym ładowaniu i obsługuje również funkcje bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

ZOBACZ TEŻ: Nowość w popularnej aplikacji Rossmanna. Od teraz jest już zintegrowana z HMS

Huawei Watch GT 2 Pro obsługuje rekordowe 100 trybów sportowych, w tym bieganie, triathlon, jogę, fitness, a nawet narciarstwo i golfa. Smartwatch rejestruje dystans, spalone kalorie, tętno, tempo, monitoruje poziom stresu, a także pozwala kontrolować jakość snu.

Huawei Watch Fit

Huawei Fit to inteligentny zegarek treningowy dedykowany fanom fitnessu – wyposażony jest w czytelny wyświetlacz AMOLED oraz tryb umożliwiający wyświetlanie animacji z ćwiczeniami. Smartwatch wyposażony jest w baterię, której naładowanie zajmuje jedynie 1,5 godziny i wystarcza nawet na 10 dni pracy. Watch Fit obsługuje 96 trybów sportowych, w tym ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, jogę, a także 12 kursów fitness. Smartwatch umożliwia monitorowanie stanu zdrowia, a także snu i stresu.

Huawei Watch GT 2 (46 mm)

Oferta obejmuje również smartwatche z popularnej serii Watch GT 2 (46 mm) w wersji Sport, Active i Classic. Smartwatche wyróżniają się długim czasem pracy – do 2 tygodni na jednym ładowaniu, atrakcyjnym designem oraz rozbudowanymi funkcjami sportowymi.

Kampania składa się z promocji w stacjach radiowych i kanałach digital Huawei. Od 15 października w największych stacjach radiowych emitowane są dwa spoty. W digitalu głównym elementem kampanii jest wideo z udziałem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego oraz aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej i fotografa Marcina Tyszki. Film „Włącz swój świat” prezentuje najważniejszą funkcję FreeBuds Pro – inteligentną dynamiczną redukcję szumów, która pozwala słuchać muzyki, rozmawiać czy ćwiczyć w każdych warunkach. Film można zobaczyć w social mediach marki: https://www.youtube.com/watch?v=hDvSe2dJxkk&feature=youtu.be.

Dostępność FreeBuds Pro

Słuchawki są dostępne w kolorze białym i czarnym. Pod koniec października w sprzedaży pojawi się także wersja srebrna. Huawei FreeBuds Pro z opaską Huawei Band 4 Pro będzie można kupić do 30 października w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, a także w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom oraz w sieci Plus.

Huawei FreeBuds Pro – pierwsza na świecie inteligentna dynamiczna redukcja szumów

Słuchawki Huawei FreeBuds Pro wyróżniają się funkcją inteligentnej dynamicznej redukcji szumów, która umożliwia zmniejszenie hałasu tła nawet do 40 dB. Inteligentna technologia identyfikuje rodzaj szumów wokół użytkownika, automatycznie dostosowuje poziom redukcji hałasu do środowiska i przełącza się na odpowiedni tryb – dynamiczny, komfortowy, ogólny i najwyższy. Po włączeniu trybu „świadomość”, słuchawki odtwarzają muzykę w najwyższej jakości przepuszczając jednocześnie głosy z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może słuchać muzyki na przykład podczas pracy w biurze i w tym samym czasie rozmawiać z innymi osobami.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kolejny smartfon do obsługi 5G w Polsce jest już dostępny. Premiera OPPO Reno 4 Z 5G [ZDJĘCIA]

Huawei FreeBuds Pro, używane razem z etui ładującym, umożliwiają aż 30 godzin słuchania muzyki, a bez użycia etui – do 7 godzin ciągłej pracy. Najnowsze słuchawki obsługują ładowanie bezprzewodowe Huawei SuperCharge, dzięki czemu w zaledwie 10 minut słuchawki mogą naładować się do 30 proc. przewodowo i 18 proc. bezprzewodowo. Huawei FreeBuds Pro wyposażone są w podwójną antenę Bluetooth 5.2, która umożliwia łączenie słuchawek z dwoma urządzeniami na raz, dzięki czemu, na przykład, można słuchać muzyki z jednego smartfona i w tym samym czasie odebrać połączenie na drugim.

Huawei FreeBuds Pro zyskały również nową, bardziej rozbudowaną nawigację za pomocą gestów – jednokrotne „uszczypnięcie” słuchawki pozwala odebrać lub zakończyć połączenie, a także wstrzymać lub odtwarzać muzykę. Dwukrotne uszczypnięcie odrzuca połączenie lub pozwala odtwarzać następny utwór, a trzykrotne – odtworzyć poprzedni utwór. Uszczypnięcie i przytrzymanie lewej lub prawej słuchawki umożliwia kontrolowanie trybów redukcji szumów, a przesunięcie w górę lub w dół po brzegu słuchawki pozwala regulować głośność odtwarzania.

E-Polska. Debata: Technologie 5G – rewolucja dla polskiej gospodarki? Warunki osiągnięcia sukcesu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze