Huawei wprowadza do sprzedaży opaskę sportową Band 4 Pro z modułem GPS [ZDJĘCIA]

2020-01-20 19:42 ŁT
Huawei Band 4 Pro
Autor: materiały prasowe Huawei Band 4 Pro

Huawei wprowadza na rynek nowy model inteligentnej opaski sportowej opracowanej z myślą o osobach aktywnych. Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w duży, dotykowy ekran AMOLED oraz wbudowany moduł GPS, dzięki któremu urządzenie jest w stanie na bieżąco określać dokładną lokalizację, a następnie przesyłać dane na smartfon. Urządzenie wyposażono również w wydajną baterię, dzięki której opaska może pracować nawet do 12 dni na jednym ładowaniu. Ile kosztuje Huawei Band 4 Pro?

Czytelny, dotykowy wyświetlacz
Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 240 x 120 pikseli. Wyraziste kolory i duży kontrast dodatkowo poprawiają widoczność i czytelność. Pomimo sporego wyświetlacza, opaska waży zaledwie 25 gramów. Ekran umieszczony jest na silikonowym pasku, który dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i różowym.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Superwydajny smartwatch Huawei Watch GT 2 [ZDJĘCIA]

Moduł GPS
Wbudowany moduł GPS pozwala na bieżąco określać dokładną lokalizację, na przykład podczas jazdy na rowerze czy biegania, w tym przebyty dystans i szczegółową trasę. Aby przenieść swoje wyniki na smartfon, wystarczy po ukończonym ćwiczeniu sparować opaskę z urządzeniem.

ZOBACZ TEŻ: Huawei Mate 30 Pro trafił do sprzedaży. Sprawdź cenę popularnego smartfona [ZDJĘCIA]

Zdrowie i sport pod kontrolą
Huawei Band 4 Pro to urządzenie opracowane z myślą o osobach aktywnych, dzięki dedykowanym trybom sportowym: biegi, jazda na rowerze, spacer, trening dowolny, orbitrek, pływanie itp. Dzięki zaawansowanemu systemowi monitorowana Huawei TruSeenTM 3.5, wspomaganemu przez AI, opaska monitoruje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki. Natomiast Huawei TruSleepTM 2.0 pozwala kontrolować tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Urządzenie jest również w stanie zidentyfikować najczęstsze problemy ze snem i dostarcza użytkownikowi informacji o możliwych sposobach poprawy jego jakości.

Asystent na nadgarstku
Huawei Band 4 Pro pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, a także pozwala znaleźć smartfon dzięki funkcji Znajdź telefon. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych. Huawei Band 4 Pro jest dostępny w sprzedaży od 20 stycznia w rekomendowanej cenie 299 zł.

Najnowsze