iPhone 6 CENA... Ile będzie kosztował nowy smartfon Apple’a? [WIDEO]

2014-09-09 22:23 micpen

iPhone od samego początku należy do jednego z najdroższych modeli smartfonów na rynku. Unikatowy design i oryginalne funkcjonalności sprawiają, że od wielu lat znajduje się on w światowej czołówce najlepiej sprzedawanych smartfonów. Niestety wiele wskazuje, że za nowego iPhone'a 6 zapłacimy jeszcze więcej niż za poprzednie modele.

Produkty Apple'a ze względu na unikatowy design, wyjątkowe funkcjonalności i odrębny, kompatybilny jedynie z produktami Apple'a system operacyjny uważane były wręcz za ekskluzywne. Nic dziwnego, że cena iPhone'ów również była- ekskluzywna.

Tendencja ta nie uległa zmianie, bowiem dziś smartfony Apple'a również należą do najdroższych na rynku. Podobnie będzie z nowym iPhonem 6, który przebije swoich poprzedników nie tylko wielkością ekranu i ulepszonym systemem operacyjnym, ale również ceną.

Zobacz też: iPhone 6 PREMIERA. Prezentacja we wtorek 9 września! Jaki będzie najnowszy smartfon Apple?

Jak czytamy na portali „komputerswiat.pl" – obecnie najtańszy model iPhone'a 5S w wersji 16 GB kosztuje 649 dolarów. Według plotek powtarzanych w światku technologii iPhone 6 ma być o 100 dolarów droższy! Oznacza to, że jego cena będzie oscylować w okolicach 750 dolarów. Jak wskazuje serwis „komputersiwat.pl" – głównym powodem podniesienia ceny miałyby być wyższe koszty produkcji, związane z zastosowaniem większych ekranów (4,7 i 5,5) oraz wykorzystaniem nowocześniejszych podzespołów.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze