komputer w samochodzie

i

Autor: materiały prasowe komputer w samochodzie

Komputer gamingowy na wyposażeniu kultowego auta! Jak zainstalowano sprzęt do grania w Multipli

2021-04-03 3:37

Ekipa MoreleTV odmieniła losy samochodu będącego od zawsze obiektem żartów. YouTuberzy w ramach serii filmów o komputerach w nietypowych urządzeniach zainstalowali na pokładzie kultowego auta komputer, który niemal każdy gracz chciałby mieć w swoim posiadaniu.

Fiat Multipla ze względu na swój nietypowy kształt stał się obiektem żartów nie tylko wśród kierowców. Auto zyskało również popularność w Internecie m.in. dzięki memom, które wyśmiewają ten oryginalny samochód. Ekipa MoreleTV w składzie: Arkadiusz Popiel - Radyjko (koordynator projektu), Łukasz Zmysło - Zmaslo, Kamil Erdini - Tek Testers, Tomasz Wróbel - Stilgar oraz Bartłomiej Rak - SmartReviewsTV postanowiła odmienić losy pewnej Multipli i zainstalowała na jej pokładzie komputer, który sprosta wymaganiom najnowszych gier. Działania zakończyły się sukcesem, co można zobaczyć na filmie.

Przelew na Wielkanoc. Do kiedy trzeba zrobić przelew, aby pieniądze doszły na czas?

- Wiemy, że do projektu wybraliśmy bardzo memiczny samochód. Taki, przed którym kierowcy zamykają swoje garaże w obawie, że im go podstawią. My jednak uznaliśmy, że popularność Multipli w sieci i jej przestronność to spore atuty. Właśnie dlatego stwierdziliśmy, że to auto idealnie nadaje się do naszego amatorskiego tuningu - mówi Arkadiusz Popiel z MoreleTV, koordynator projektu. 

Żnin. 18-latek pędził motorem ponad 200 km/h!

Projekt został zrealizowany w ramach serii filmów, podczas których redaktorzy kanału budują komputery w dość nietypowych przedmiotach: plecak, trzydziestoletni telewizor czy kuchenka mikrofalowa. Tym razem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, bo komputer został zainstalowany w kultowym samochodzie. Wszystkie materiały powstałe w ramach tej serii można zobaczyć na kanale MoreleTV (317 tys. subskrypcji) należącym do sklepu internetowego Morele.

Najnowsze