Laptop techbite Arc 13.3 SLIM

i

Autor: materiały prasowe Laptop techbite Arc 13.3 SLIM

Lekki, kompaktowy i niedrogi. Poznaj notebooka techbite Arc 13.3 SLIM [ZDJĘCIA]

2021-06-06 10:40

Polski producent technologiczny mPTech do swojej oferty sprzedażowej włączył niedawno nowy nabytek - laptop techbite Arc 13.3 SLIM. Nazwa niewiele mówi? Warto przyjrzeć się mu bliżej, bo na wielu płaszczyznach kładzie konkurencję na łopatki.

Techbite Arc 13.3 SLIM. Laptop wszechstronny?

- To elegancki, lekki i konwertowalny komputer osobisty. Posiada dotykowy, obracany o 360 stopni ekran o rozdzielczości FullHD, metalową obudowę i podświetlane klawisze - tak najnowszych model laptopa zachwala producent. Faktycznie urządzenie jest bardzo uniwersalne - może pełnić zarówno funkcję laptopa, jak i tabletu czy panelu demonstracyjnego.

Funkcjonalność to jeden z kilku atutów laptopa polskiego producenta. Techbite Arc 13.3 SLIM jest także bardzo lekki – waży tylko 1,3 kg. Dzięki temu jest wygodny w transporcie i z powodzeniem można go mieć zawsze przy sobie - w podróży, na uczelni czy w pracy. W czasie pandemii koronawirusa podróże służbowe czy swobodne przemieszczanie się zostało mocno ograniczone, ale waga sprzętu, który trzymamy na kolanach w czasie pracy i nauki zdalnej, też ma ogromne znaczenie.

ZOBACZ: „Synku, zjadłbyś schabowego?”, czyli wpadki podczas zdalnych rekrutacji w branży IT

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?

Nie tylko lekki, ale i solidny

Również obudowa laptopa techbite Arc 13.3 SLIM nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Jej grubość to zaledwie 15 mm, a materiał wykonania to metal. Finalnie otrzymujemy sprzęt nie tylko smukły i przyjemny dla oka, ale również solidny w konstrukcji. Wizualne atuty podkreśla również podświetlana klawiatura, która jest świetnym ułatwieniem w korzystaniu z laptopa w godzinach wieczornych czy przy słabszym oświetleniu. Z kolei ekran o przekątnej 13,3” otoczony jest jedynie smukłą ramką, co dopełnia obraz techbite Arc 13.3 SLIM.

Gdy zajrzymy do środka laptopa to znajdziemy w nim czterordzeniowy procesor Intel®Celeron® N4100 (14 nm) ze zintegrowanym układem graficznym Intel z serii 600 oraz 4 GB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć na multimedia to 64 GB. Laptop jest też wyposażony w slot na dysk SSD obsługujący do 512 GB i na kartę microSD do 128 GB, dzięki którym można znacząco rozszerzyć pamięć urządzenia. Przy pierwszym kontakcie z techbite Arc 13.3 SLIM, takie osiągi nie budzą zachwytu. Jak jednak wypada stosunek jakości do ceny? TechBite oferuje laptopy, których cena dla klientów detalicznych waha się od 999 do 1599 zł - co sprawia, że taki polski producent jest niemal bezkonkurencyjny w swojej klasie. Testowany model Arc 13.3 SLIM trafił do sprzedaży w cenie detalicznej 1599 zł.

– Zależało nam na wprowadzeniu do oferty produktu, w którym stosunek jakości do ceny byłby bardzo atrakcyjny. Wierzymy, że parametry i nowoczesny design laptopa Arc 13.3 SLIM pozwolą nam dotrzeć do bardziej wymagających klientów oraz, że odniesie on rynkowy sukces – zapewnia Radosław Kaczorowski, Product Manager mPTech.

mPTech Sp. z o.o. to jeden z największych polskich producentów smartfonów i telefonów komórkowych, który działa w 15 krajach Europy. Jest członkiem Grupy Kapitałowej TelForceOne, będącej czołowym producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest obecny na rynku od 2007 r. Zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów w kraju i na rynkach międzynarodowych. Blisko współpracuje z Google i uczestniczy w Programie Android Enterprise Recommended, który ułatwia firmom wybór i wdrożenie najlepszych urządzeń z systemem Android oraz efektywne zarządzanie nimi. Portfolio firmy składa się z produktów trzech marek własnych urządzeń mobilnych: myPhone, HAMMER oraz techbite. mPTech Sp. z o.o. jest autorem aplikacji mobilnej 4family, zwiększającą bezpieczeństwo i poprawiającą zdalną opiekę nad osobami starszymi oraz dziećmi. Współpracuje z największymi krajowymi i zagranicznymi operatorami komórkowymi i sieciami elektromarketów oraz z mniejszymi, lokalnymi sieciami sprzedaży detalicznej, a także z jedną z największych międzynarodowych sieci handlowych w zakresie produkcji i dostaw elektroniki użytkowej, obsługiwaną w modelu private label.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze