Nestmedic

i

Autor: Materiały prasowe Nestmedic

Nowe technologie

Magdalena Ślusarczyk dołącza do zespołu Nestmedic

2022-08-09 0:37

Ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży innowacji medycznych – Magdalena Ślusarczyk – dołączyła do zespołu Nestmedic. Będzie odpowiadać za Bussines Development w spółce. Jej kompetencje z pewnością pomogą rozwinąć działalność Nestmedic na arenie międzynarodowej, ale także przyczynią się do osiągnięcia zamierzonych celów, m.in. uzyskania certyfikatu FDA w USA dla urządzenia Pregnabit Pro.

Magdalena Ślusarczyk posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie innowacji medycznych oraz ich implementacji na międzynarodowych rynkach. Zdobywała je pracując m. in. na stanowisku  Dyrektora Klinicznego czy Menadżera ds. szkoleń w międzynarodowej firmie innowacyjnych technologii IT w medycynie.

Opracowywała scenariusze szkoleń produktowych, wdrażała i trenowała specjalistów, lekarzy oraz managerów różnego szczebla z całego świata. Jest wykładowczynią akademicką przedmiotów medycznych. Jako założyciel Klubu sportowego, pełniła  funkcję Dyrektora ds. Sportu i Rozwoju Klubu Mazovia Warszawa. Jest także Członkiem Rady Nadzorczej spółki BlueSoft Ventures.  

– Wieloletnie doświadczenie Magdaleny Ślusarczyk w branży innowacji medycznych oraz dokonania w zakresie pozyskania certyfikacji FDA, sprawiły, że zaprosiliśmy ją do naszego zespołu i bardzo się cieszymy, że to zaproszenie przyjęła. Będzie współodpowiedzialna za proces komercjalizacji naszego produktu, w tym pozyskania certyfikacji FDA – powiedział Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

- Bardzo cieszę się, że dołączyłam do zespołu i  że wspólnie będziemy pracować na międzynarodowy sukces. Mam szansę wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat. Nestmedic stworzył produkt z ogromnym potencjałem, który absolutnie wpisuje się w światowe trendy rozwoju branży medtech. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wyznaczone cele – powiedziała Magdalena Ślusarczyk.

Sonda
Zabiegi medycyny estetycznej - jesteś na tak czy na nie?

Dołączenie do zespołu tak ważnego eksperta branżowego to kolejny krok milowy w rozwoju Nestmedic. W czerwcu tego roku firma oficjalnie uzyskała certyfikat MDR wyrobu medycznego dla swojego najnowszego urządzenia – Pregnabit Pro i platformy Pregnabit Cloud. Ostatnio poinformowała z kolei o podpisaniu umowy z holenderskim dystrybutorem ICT HCTS, co sprawi, że system Pregnabit będzie dystrybuowany do instytucji medycznych i szpitali w całej Europie.

Najnowsze