Płatności kartą w urzędach gminnych zyskują na popularności

i

Autor: Shutterstock

Mastercard i TransferGo łączą siły i uruchamiają przelewy międzynarodowe od ręki

2020-12-09 5:41

Mastercard i TransferGo poinformowały o nawiązaniu współpracy, która umożliwi klientom w 20 krajach europejskich , w tym w Polsce, dokonywanie przekazów międzynarodowych z dowolnej karty płatniczej lub konta bankowego bezpośrednio na kartę debetową lub kredytową Mastercard. Korzystając z usługi Mastercard Send, klienci TransferGo mogą teraz łatwo, szybko i wygodnie przesyłać środki w czasie rzeczywistym.

Usługa Mastercard Send umożliwia szybkie przesyłanie pieniędzy z i na miliardy kart płatniczych, kont bankowych i rachunków pieniądza elektronicznego na całym świecie. Jest ona częścią kompleksowej oferty Mastercard, która umożliwia klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom wysyłanie i odbieranie pieniędzy w wybrany przez siebie sposób, w dowolnym miejscu i czasie. 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus, wybory i film "365 dni". Rok 2020 widziany oczami Google [ZDJĘCIA]

Dzięki nowej ofercie klienci korzystający z przekazów zagranicznych mają zapewnione najwyższe standardy bezpieczeństwa, oferowane zarówno przez Mastercard, jak i TransferGo. Jako instytucja płatnicza licencjonowana w Wielkiej Brytanii TransferGo musi przestrzegać bardzo rygorystycznych norm bezpieczeństwa dotyczących m.in. przechowywania danych osobowych i finansowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zabezpieczających, takich jak szyfrowanie SSL danych przesyłanych między serwerami firmy a przeglądarką klienta. Równocześnie najwyższej klasy narzędzia i funkcje zabezpieczające Mastercard tworzą dodatkową ochronę ograniczającą ryzyko regulacyjne i finansowe oraz ryzyko oszustw.

UWAGA! ZUS zawiesza działalność! Kiedy wypłaty emerytur, rent, zasiłków? Pół roku oczekiwania

TransferGo to jedna z najszybciej rozwijających się firm wyspecjalizowanych w przekazach międzynarodowych, a współpraca z Mastercard pozwoli jej wprowadzać innowacje jeszcze szybciej. TransferGo, wsłuchując się w głos swoich klientów, szuka najlepszych rozwiązań umożliwiających migrantom oraz przedsiębiorstwom szybkie i ekonomiczne przesyłanie pieniędzy. Obsługa przelewów jest prostsza, ponieważ omija złożone systemy bankowe i nie wymaga szukania danych, które nie zawsze są łatwo dostępne, takich jak numer konta IBAN odbiorcy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze