McDonald’s rozdaje gigabajty w Play za posiłki. Promocja Super Goście

2018-01-30 9:35
McDonald’s przyjedzie do ciebie
Autor: materiały prasowe

Od 30 stycznia klienci McDonald's mogą otrzymać dodatkowy pakiet internetu w Play. Sieć restauracji przygotowała również szereg innych nagród dla wiernych klientów. Zobacz, co zrobić, aby skorzystać z promocji.

W nocy z 29 na 30 stycznia McDonald's uruchomił nową promocję w ramach której można zbierać punkty wymienialne na prezenty, m.in. dodatkowy 1 GB internetu w Play na kartę. Aby skorzystać z promocji, trzeba pobrać aplikację McDonald's i dokonać w niej rejestracji – podać dane osobowe i adres e-mail, zaakceptować regulamin i politykę prywatność oraz wyrazić wymagane zgody. Apka jest dostępna zarówno w Google Play, jak i w AppStorze. Można ją rozpoznać ją po tym, że jako jej deweloper w sklepie widnieje McDonald's.

Zobacz: McDonald’s rozdaje za darmo ubrania i gadżety! Co zrobić, żeby dostać prezent?

Promocja McDonald's obowiązuje od 29 stycznia 2018 r. (od godziny 00:00) do 4 marca 2018 r. (do godz. 23:59). W tym czasie można zbierać punkty za zakupy w restauracji. Punkty są naliczane po rejestracji zakupu w aplikacji. Aby tego dokonać, trzeba wpisać w aplikacji kod, który znajduje się przy dolnej krawędzi paragonu fiskalnego z McDonald's. W trakcie trwania promocji oraz przez 30 dni po jej zakończeniu użytkownik może wymieniać punkty na nagrody. Liczbę punktów da się zwiększyć, robiąc zakupy trzy tygodnie pod rząd tego samego dnia.

Polecamy: Największy fast food na świecie szykuje rewolucję. McDonald's testuje wegańskie burgery

Oprac. na podst. telix.pl, tabletowo.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE