Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny

2020-09-22 11:41 Materiał Partnerski
Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny
Autor: Materiały Prasowe

Tablet to idealne urządzenie do rozrywki – większy ekran i dobre głośniki to większa przyjemność oglądania filmów czy seriali. To bardzo dobre rozwiązanie na długą podróż, a dla dzieci wymarzone urządzenie do zabawy i edukacji.

 Krzysztof Tomczyki, ekspert  Huawei
O tym na co zwracać uwagę przy zakupie tabletu rozmawiamy z Krzysztofem Tomczykiem, ekspertem Huawei

Dlaczego tablety cieszą się taką popularnością ?

Tablet to bardzo wygodne i mobilne urządzenie, które możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Sprawdza się w wielu sytuacjach i może służyć całej rodzinie. Na przykład, gdy przegapiliśmy odcinek ulubionego serialu w telewizji, wystarczy, że włączymy na tablecie serwis streamingowy. Możemy też oglądać na nim pełnometrażowe filmy, dzieci mogą oglądać bajki czy grać w gry edukacyjne. Tablet może służyć również do pracy. 

Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny
Autor: Materiały Prasowe

Jak rozpoznać mocny tablet, który posłuży nam parę lat i nie przepłacić?

Wybierając uniwersalny tablet dla całej rodziny warto pamiętać o wielkości ekranu, baterii oraz o głośnikach. Te trzy rzeczy są bardzo ważne, jeżeli chcemy cieszyć się wysokiej jakości rozrywką.  Huawei wprowadził do sprzedaży nowy tablet MatePad T10s, opracowany z myślą o wszystkich członkach rodziny, w tym najmłodszych. Urządzenie wyposażone jest w system dwóch głośników opracowanych wspólnie z Harman Kardon zapewniających przestrzenny dźwięk oraz w duży, 10,1-calowy ekran Full HD z trybem ochrony wzroku. MatePad T10s został wyposażony w pojemną baterię 5100 mAh. Pełne naładowanie tabletu umożliwia oglądanie bajek czy filmów nawet przez 12 godzin. Rekomendowana cena sprzedaży Huawei MatePad T10s WiFi to 699 zł. W ofercie mamy też nowy tablet z mniejszym ekranem, MatePad T10 WiFi, który kosztuje już 599 zł. Do 30 września, przy zamówieniu nowego tabletu, otrzymamy też prezenty - inteligentną wagę Huawei AH100 oraz 30-dniowy dostęp do aplikacji Diet & Training by Ann - gratis.

Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny
Autor: Materiały Prasowe

Często kupujemy tablet z myślą o dziecku. Czy tutaj powinniśmy kierować się jakimiś zasadami?

Nasze nowe tablety wyposażone są w tryb ochrony wzroku. Funkcja ta sprawia, że oglądanie seriali czy bajek nie męczy tak bardzo wzroku. W naszym nowym tablecie MatePad T10 s znajduje się „Kącik dla dzieci”, czyli wydzielona przestrzeń, gdzie dostępne są cztery aplikacje: dyktafon, aparat, multimedia i malowanki, które wspomagają rozwijanie różnych umiejętności. Ochrona rodzicielska pozwala wybrać filmy, zdjęcia lub aplikacje dostępne dla młodego członka rodziny. Funkcja ta umożliwia rodzicom kontrolę nad czasem, jaki dziecko spędza na korzystaniu z tabletu. Mogą nadzorować dostęp dziecka do aplikacji, zdjęć, plików multimedialnych. Tablet pozwala również ustawić maksymalny czas korzystania z urządzenia, a w przypadku, gdy dziecko trzyma twarz za blisko urządzenia, tablet poprosi o zwiększenie odległości.

Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny
Autor: Materiały Prasowe

O jakich jeszcze funkcjach tabletu warto wiedzieć?

Nowoczesny tablet to prawdziwie uniwersalne urządzenie i może nam służyć również do... czytania książek. Przy jego zakupie warto na pewno sprawdzić czy obsługuje ono tryb eBook, ponieważ nie wszystkie tablety są wyposażone w tego typu rozwiązanie. Tryb eBook wyłącza kolory, przez co wzrok nie męczy się tak szybko, a my możemy dłużej czytać ulubioną książkę.

Nowoczesny tablet to świetna rozrywka i edukacja dla całej rodziny
Autor: Materiały Prasowe

Wspomniał Pan o prezencie, przy zakupie nowego tabletu Huawei. Co to jest inteligentna waga?

Tak, w przedsprzedaży trwającej od 15 do 30 września, kupujący otrzymają tablet wraz z inteligentną wagą Huawei AH100 oraz 30-dniowym dostępem do aplikacji Diet & Training by Ann. Intelintetna waga łazienkowa to świetne rozwiązanie dla wszytkich osób dbających o sylwetkę. Umożliwia ona pomiar nie tylko masy ciała, ale również procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI czy masę tkanki mięśniowej. Wystarczy połączyć ją z tabletem lub smartfonem, na którym w wygodny sposób możemy analizować nasze wyniki. To bardzo przydatna i prosta w obsłudze rzecz.

Najnowsze