odprawa na lotnisku/Mastercard

i

Autor: materiały prasowe odprawa na lotnisku/Mastercard

Odprawa od ręki na lotnisku Chopina w Warszawie. Mastercard zwróci opłatę za Fast Track

2020-03-03 11:00

Mastercard wprowadza specjalną usługę dla uczestników segmentu Premium programu Bezcenne Chwile. Uczestnik, który poczynając od kwietnia 2020 r. kupi voucher na usługę Fast Track oferowaną przez warszawskie lotnisko na Okęciu, aby skorzystać z szybkiej ścieżki kontroli, będzie mógł następnie otrzymać od Mastercard równowartość wydanej kwoty. To kolejna oferta specjalna dla najbardziej aktywnych użytkowników kart Mastercard zarejestrowanych w programie Bezcenne Chwile. Usługa zostanie udostępniona na wiosnę.

Bezcenne chwile
Nowa oferta jest przeznaczona dla uczestników segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile, którzy korzystając z usługi Fast Track oszczędzają czas i omijają kolejki na lotnisku na Okęciu w Warszawie i chcieliby uzyskać równowartość wydanych na ten cel środków. Użytkownik programu spełniający warunki oferty specjalnej, który kupi kartą uczestniczącą w programie voucher na usługę Fast Track (aktualny koszt jednego vouchera to 30 zł), otrzyma, w ciągu około 2-3 dni, zwrot całej ceny zakupu vouchera od dokonania zakupu na konto przypisane do karty, którą zrealizowana została transakcja - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Możliwość płacenia kartą bezpośrednio przy odbiorze zamówienia w domu z RTV EURO AGD

W ciągu roku kalendarzowego uczestnik programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium może otrzymać zwrot kosztów za łącznie 10 voucherów uprawniających do szybszej odprawy i kontroli bezpieczeństwa
. W ramach limitu z promocji skorzystać może razem z osobami towarzyszącymi mu w podróży, a zwrot pieniędzy za zakupione vouchery Fast Track trafi na konto przypisane do karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile. Limit zwrotów odnawia się wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu roku dla jednego uczestnika programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium to 300 zł.

Bonusy dla uczestników segmentu Premium
Status Premium w programie Mastercard Bezcenne Chwile przysługuje każdemu użytkownikowi, który w ciągu trzech kolejnych miesięcy wykonał kartą zarejestrowaną w programie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 3 000 zł miesięcznie.

Program Mastercard Bezcenne Chwile w nowej odsłonie funkcjonuje od października 2019 roku. Nagradzana jest w nim każda transakcja bezgotówkowa zrealizowana w Polsce zarejestrowaną w programie kartą Mastercard. O nagrody szczególnie łatwo, jeśli zakupy dokonywane są u sprzedawców, będących partnerami handlowymi Programu Bezcenne Chwile. Wśród nich znajduje się już 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, CircleK, Decathlon czy Cinema City. Łącznie zakupy u partnerów programu można realizować w prawie 5 000 punktów sprzedaży w całej Polsce oraz w 20 sklepach internetowych. W programie Mastercard Bezcenne Chwile mogą uczestniczyć już klienci 16 banków, a ich liczba systematycznie rośnie.

CZYTAJ KONIECZNIE: Koronawirus w Europie. Co to oznacza dla podróżnych z Polski?

Posiadacze kart Mastercard należących do programu, którzy korzystają z nich wyjątkowo aktywnie, otrzymują status Premium, który daje im dostęp do wyjątkowych doświadczeń i udogodnień. Premium to m.in. szansa na ekskluzywne nagrody, takie jak bilety na wydarzenia muzyczne z możliwością wejścia na backstage i spotkania z ulubionym zespołem. Użytkownicy segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymują także bezpłatne ubezpieczenie rezygnacji z biletu, które zapewnia pokrycie kosztów zakupu do 2 biletów (do sumy 4 500 zł każdy) na wydarzenie o charakterze kulturalnym, rozrywkowym lub sportowym, w przypadku, gdy bilety nie mogą zostać wykorzystane przez posiadacza karty i jego osobę towarzyszącą.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze