Olympus Imaging przechodzi do Japan Industrial Partners

2020-06-25 23:20 ŁT
Olympus OM-D E-M5 Mark III
Autor: materiały prasowe

Marka Olympus na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowała o podpisaniu z Japan Industrial Partners porozumienia dotyczącego przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Podpisanie ostatecznej umowy sprzedaży strony zaplanowały na 30 września 2020 r.

- W dalszym ciągu prowadzone są rozmowy dot. przeniesienia działalności naszej firmy do Japan Industrial Partners. W czasie ich trwania nasi klienci nie powinni mieć powodów do obaw, ponieważ dział sprzedaży, marketingu a przede wszystkim serwis będą pracować w tym samym trybie. Wszelkie działania związane z wprowadzaniem na rynek nowych produktów również będą realizowane zgodnie z planem – wyjaśnia Jacek Jamiołkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Olympus Polska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olympus prezentuje nowe zestawy z aparatem OM-D E-M5 Mark III [ZDJĘCIA]

Marka Olympus znana jest nie tylko z produkcji aparatów fotograficznych i rejestratorów dźwięku. Firma jest również wiodącym producentem endoskopów medycznych oraz dostawcą systemowych rozwiązań do badań naukowych i zastosowań klinicznych.

Super Raport 24 VI (Goście: Biedroń, Oczkoś)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj