OPPO/Adidas

i

Autor: Materiały prasowe OPPO/Adidas

Nowe technologie

OPPO i Adidas ze wspólną ofertą na start Ligi Mistrzów

2022-09-01 12:17

OPPO, jako oficjalny partner UEFA Champions League, przygotowało specjalną promocję z okazji startu piłkarskich rozgrywek. Od 2 września przy zakupie smartfonów OPPO z Serii Reno7 klienci mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki Adidas.

OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, ogłosił niedawno początek dwuletniej współpracy z UEFA Champions League, najbardziej prestiżowymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Sportowe emocje rozpoczną się już niedługo wraz ze startem grupowej fazy Ligi Mistrzów. Z tej okazji OPPO nawiązało w Polsce współpracę z marką Adidas i przygotowało specjalną ofertę promocyjną na smartfony z Serii Reno7.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Gruza

Od 2 września do 27 października wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G i OPPO Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym Adidas.Klienci, którzy wybiorą model Reno7 5G mogą otrzymać voucher o wartości 300 zł, z kolei przy zakupie modeli OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno7 będzie to voucher o wartości 200 zł.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Oferta jest dostępna w partnerskich sieciach retail oraz w salonach wiodących operatorów. Szczegóły promocji wraz z regulaminem odbioru voucherów znajdują się na stronie internetowej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze