OPPO/Adidas

i

Autor: Materiały prasowe OPPO/Adidas

Nowe technologie

OPPO i Adidas ze wspólną ofertą na start Ligi Mistrzów

2022-09-01 12:17

OPPO, jako oficjalny partner UEFA Champions League, przygotowało specjalną promocję z okazji startu piłkarskich rozgrywek. Od 2 września przy zakupie smartfonów OPPO z Serii Reno7 klienci mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki Adidas.

OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, ogłosił niedawno początek dwuletniej współpracy z UEFA Champions League, najbardziej prestiżowymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Sportowe emocje rozpoczną się już niedługo wraz ze startem grupowej fazy Ligi Mistrzów. Z tej okazji OPPO nawiązało w Polsce współpracę z marką Adidas i przygotowało specjalną ofertę promocyjną na smartfony z Serii Reno7.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Gruza

Od 2 września do 27 października wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G i OPPO Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym Adidas.Klienci, którzy wybiorą model Reno7 5G mogą otrzymać voucher o wartości 300 zł, z kolei przy zakupie modeli OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno7 będzie to voucher o wartości 200 zł.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Oferta jest dostępna w partnerskich sieciach retail oraz w salonach wiodących operatorów. Szczegóły promocji wraz z regulaminem odbioru voucherów znajdują się na stronie internetowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze